Диспетчерські служби ЖКХ області
Написати листаВерсія для друку
Диспетчерські служби житлово-комунальної галузі міст та районів Дніпропетровської області в опалювальному сезоні 2013/2014 року

    № п/п
    Населений пункт
Диспетчерська служба
Назва служби
ПП
Телефон
Електронна адреса
    1
    Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    м.Дніпропетровськ
    Голова Обласного штабу з питань проходження опалювального сезону
    БУРІК
    Олексій
    Сергійович
(056)
7324946
    2
    Департамент житлово-комунального господарства та будівництвам Дніпропетровської обласної державної адміністрації м.Дніпропетровськ
    Диспетчерська служба Обласного штабу з питань проходження опалювального сезону при  департаменту житлово-комунального господарства та будівництва
    Готвянська
    Наталя
    Василівна
(056)
7324946

(068)
3090303
    Коружак
    Євген
    Миколайович
    Пономарьова
    Ольга
    Григорівна
    3
    м.Вільногірськ
    Штаб виконкому
    Голик
    Інна
    Іванівна
(05653)
35701
    Галай
    Юлія
    Сергіївна
    Петренко
    Яна
    Іванівна
    Лобода
    Світлана
    Олександрівна
    4
    м.Дніпропетровськ
    Штаб виконкому
    Даніленко
    Михайло
    Семенович
(056)
7450303
    Крємєнєв
    Володимир
    Володимирович
    Мітревич
    Ольга
    Юріївна
    Шаповал
    Любов
    Михайлівна
    Коваленко
    Неля
    Степанівна
    Шевченко
    Раїса
    Іванівна
    Макаренко
    Олександр
    Іванович
    5
    м.Дніпродзержинськ
    Штаб виконкому
    Волознєва
    Тетяна
    Володимирівна
(05692)
37547,
3-68-57
    Глущенко
    Алла
    Володимирівна
    Гарькава
    Раїса
    Миколаївна
    Євсікова
    Наталія
    Петрівна
    6
    м.Кривий Ріг
    Штаб виконкому
    Малюк Д.П.
(0564)
746428,
74-00-00
    Капітонов О.О.
    Козирь К.П.
    Лаптев О.В.
    Романюк П.В.
    Федоров І.Є.
    7
    м. Жовті Води
    Штаб виконкому
    Мусієнко
    Юрій
    Володимирович
(05652)
20900
    Романова
    Наталя
    Олексіївна
    Барзіон
    Любов
    Миколаївна
    Моргунова
    Надія
    Миколаївна
    Рибалка
    Ніна
    Броніславовна
    8
    м.Марганець
    Штаб виконкому
    Нєдавняя
    Галина
    Анатоліївна
(05665)
23149
    Карпенко
    Ганна
    Іванівна
    Панчишин
    Тетяна
    Вікторівна
    Терещенко
    Володимир
    9
    м.Нікополь
    Штаб виконкому
    Авдієнко
    Ірина
    Василівна
(0262)
50294,
50050
    Авдієнко
    Тетяна
    Миколаївна
    Московська
    Наталія
    Петрівна
    Соляник
    Світлана
    Володимирівна
    10
    м.Новомосковськ
    Штаб виконкому
    Козлов
    Олександр
    Петрович
(0293)
71318
    11
    м.Орджонікідзе
    Штаб виконкому
    Мягка
    Алла
    Вікторівна
(05667)
43001
    Чорна
    Ніна
    Іванівна
    Бадалова
    Валентина
    Степанівна
    Баранцова
    Ганна
    Миколаївна
    12
    м.Павлоград
    Штаб виконкому
    Ул’янчич С.А.
(0563)
207170
ugkh1@starnet.dp.ua
    Чала Н.П.
    Єфимова Н.А.
    Пересада Л.Д.
    13
    м.Першотравенськ
    Штаб виконкому
    Кропачева
    Лілія
    Леонідівна
(05633)
70121
    Вігуляр
    Ольга
    Степанівна
    Трунова
    Лариса
    Юріївна
    Анікієва
    Валентина
    Миколаївна
    Мілюканова
    Галина
    Миколаївна
    14
    м.Синельникове
    Штаб виконкому
    Касьяненко
    Вікторія
    Вікторівна
(05663)
41951,
43435
    Губа
    Наталія
    Іванівна
    Колесник
    Володимир
    Григорович
    Чернищук
    Людмила
    Леонтіївна
    Александров
    Сергій
    Іванович
    Русіна
    Тетяна
    Вікторівна
    Гриневич
    Анатолій
    Вікторович
    Добровольський
    Микола
    Анатолійович
    15
    м.Тернівка
    Штаб виконкому
    Захарова
    Галина
    Олексіївна
(05636)
73817
    Невєрко
    Людмила
    Миколаївна
    Кононова
    Лариса
    Олексіївна
    Чалишева
    Тетяна
    Сергіївна
    Новак
    Марина
    Юріївна
    16
    Апостолівський район
    Штаб РДА
    Петіченко О.В.
(0256)
95209,
91444
    17
    Васильківський р-н
    Штаб РДА
    Водяний О.А.
(05639)
95381
    Жилкін С.Л
    Заіка О.В.
    Слінченко В.О.
    Сухих В.М.
    Ткаченко В.О.
    Ситенко О.Л.
    Забашта В.Г.
    Забігайло І.Г.
    Переход О.А
    Миколенко О.А.
    Савенко О.В.
    18
    Верхньодніпровський р-н
    Штаб РДА
    Кузьменко
    Володимир
    Миколайович
(0258)
60480,
60010
    Толубаря
    Іван
    Кирилович
    Тронь
    Володимир
    Олексійович
    19
    Дніпропетровський р-н
    Штаб РДА
    Верпаховська В.І.
277005
    Вулько М.С.
    20
    Криворізький р-н
    Штаб РДА
    Волосов Ю.А.
(0564)
261615
    Мінєєва В.Б.
    Пухната Л.Ф.
    21
    Криничанський р-н
    Штаб РДА
    Піскунов
    Олександр
    Олександрович
(05654)
91400
info@knrda.dp.ua
    22
    Магдалинівський р-н
    Штаб РДА
    Лимар
    Микола
    Дмитрович
(05691)
21292
21263
    Сіренко
    Лілія
    Вікторівна
    23
    Межівський р-н
    Штаб РДА
    Куценко

    Олег
    Валерійович
(05630)
62237
    Прядка
    Валентина
    Федорівна
    Романій
    Людмила
    Григорівна
    Шуркова
    Жанна
    Володимирівна
    24
    Нікопольский р-н
    Штаб РДА
    Літвінов
    Валерій
    Вікторович
(05662)
51346
    Дем’янчук
    Юлія
    Володимирівна
    25
    Новомосковський р-н
    Штаб РДА
    Вовчок
    Павло
    Іванович
(0293)
73082
    Федоров
    Юрій
    Георгійович
    Жовтяк
    Анатолій
    Денисович
    Білоус
    Андрій
    Петрович
    Татарчук
    Анатолій
    Федорович
    Гарбуз
    Володимир
    Петрович
    Корейшо
    Дмитро
    Дмитрович
    26
    Павлоградський р-н
    Штаб РДА
    Чорний
    Іван
    Миколайович
(05632)
62624,
62302
adm_pg@mail.ru
    Сідович
    Володимир
    Володимирович
    27
    Петриківський р-н
    Штаб РДА
    Недвига
    Дмитро
    Володимирович
(05634)
24909
    Прикотова
    Надія
    Петрівна
    Шаповалова
    Людмила
    Григорівна
    Бібла
    Леся
    Іванівна
    Юхно
    Оксана
    Іванівна
    28
    Петропавлівський р-н
    Штаб РДА
    Грачова
    Яна
    Олегівна
(05631)
31502
    29
    Покровський р-н
    Штаб РДА
    Загорулько
    Олег
    Константинович
(05638)
22275
    Кухар
    Олег
    Станіславович
    Гуманський
    Сергій
    Вікторович
    30
    П'ятихатський р-н
    Штаб РДА
    Підлісник
    Володимир
    Віталійович
(05651)
30079
    Кляусов
    Володимир
    Васильович
    Шпунт
    Микола
    Іванович
    Коваленко
    Сергій
    Дмитрович
    Козлов
    Андрій
    Миколайович
    31
    Синельниківський р-н
    Штаб РДА
    Нагорний
    Олег
    Васильович
(05663)
40699,
42518
    Лобза
    Сергій
    Олександрович
    32
    Солонянський р-н
    Штаб РДА
    Шерстюк
    Борис
    В’ячеславович
(05669)
21144,
21151
    Волощенко
    Юрій
    Васильович
    Басараб
    Юлія
    Миколаївна
    33
    Софіївський р-н
    Штаб РДА
    Бондаренко
    Андрій
    Миколайович
(05650)
29003
    34
    Томаківський р-н
    Штаб РДА
    Голішенко
    Юрій
    Юрійович
(05668)
22252
    Романюк
    Віктор
    Семенович
    Куценко
    Олександр
    Іванович
    35
    Царичанський р-н
    Штаб РДА
    Смірнова
    Тетяна
    Володимирівна
(05690)
31148,
32800
    Корсун
    Олександр
    Олександрович
    36
    Широківський р-н
    Штаб РДА
    Рудик
    Віктор
    Миколайович
(0257)
21405
    37
    Юр'ївський р-н
    Штаб РДА
    Шаповал
    Олег
    Михайлович
(05635)
51701
    Василенко
    Людмила
    Анатоліївна
    Свередюк
    Роман
    Миколайович

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: