www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Голова Васильківської райдержадміністрації взяла участь у позачерговій сесії Васильківської районної ради
Версія для друку Написати листа
5 лютого поточного року голова Васильківської РДА взяла участь у позачерговій сесії Васильківської районної ради. На сесії були розглянуті питання: звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 року №271-14/VI «Про районний бюджет на 2013 рік».

Керуючись бюджетним кодексом України, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, депутатів районної ради, головних розпорядників коштів районного бюджету, підготовлено проект рішення районної ради щодо уточнення показників районного бюджету на 2013 рік.
На черговій сесії районної ради пропонується розглянути слідуючи зміни до показників районного бюджету на 2013 рік. За рахунок вільного залишку коштів загального та спеціального фонду, що утворився станом на 1 січня 2013 року, збільшити планові призначення головним розпорядникам районного бюджету на погашення кредиторської заборгованості за 2012 рік в сумі 533,3 тис. грн..
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор