www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Дмитро Колєсніков: «В економіку Дніпропетровщини залучено майже 2 млн дол США інвестицій з Польщі»
Версія для друку Написати листа
В економіку Дніпропетровщини залучено майже 2 млн дол США інвестицій з Польщі. Інвестиції в основному вкладені в промисловість регіону, торгівлю та операції з нерухомим майном. Загалом на Дніпропетровщині працюють 20 підприємств з польськими інвестиціями. Про це стало відомо під час зустрічі губернатора Дмитра Колєснікова з Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном. У зустрічі також взяв участь Генеральний Консул Республіки Польща у м. Харкові Ян Гранат.

«Польща стала першою країною світу, яка визнала незалежність України. Для нашого регіону, як і для країни в цілому, Польща є важливим стратегічним партнером», - сказав Дмитро Колєсніков.
Губернатор також зазначив, що під керівництвом Президента України Віктора Януковича Дніпропетровщина взяла чіткий курс на зміцнення своїх позицій на міжнародній арені.
«Обласна влада реалізує ряд проектів, направлених на спрощення процедур та умов ведення бізнесу на Дніпропетровщині. Ми підтримуємо інвесторів, які виявили наміри працювати в нашому регіоні. Створивши прозорі та зрозумілі для інвестора умови, наш регіон зміцнює імідж надійного партнера», - сказав Дмитро Колєсніков. Він презентував Послу соціально-економічний потенціал Дніпропетровської області та зазначив, що з 25 до 27 квітня 2013 року в регіоні проходитиме виїзне засідання Асамблеї європейських регіонів. «Ми чекаємо учасників з 30 країн світу. Вже підтвердили свою участь у Конференції близько 100 представників з європейських регіонів та 20 – з країн «Східного партнерства. Впевнений, під час роботи Асамблеї у Дніпропетровщини та Польщі з’являться нові взаємовигідні контакти, які в подальшому переростуть у реалізацію цікавих обом сторонам проектів», - сказав Дмитро Колєсніков.
Посол Республіки Польща відзначив: «Дніпропетровська область для нас – однин з найважливіших партнерів, а також лідер у міжнародній співпраці. Дуже добре, що я відвідав Дніпропетровщину напередодні такої важливої для України та вашого регіону події. Я обов’язково передам інформацію про інвестиційні можливості вашої області представникам польських бізнес-кіл. Впевнений, співробітництво між Польщею та Дніпропетровською областю отримає новий імпульс до його подальшого укріплення і поглиблення».
У 2012 році зовнішньоторговельний оборот між Дніпропетровщиною та Польщею збільшився на 5,3% та склав 831,1 млн дол. США. Експорт товарів склад 491,1 млн грн, імпорт – 340 млн дол. США. З Дніпропетровської області до Польщі експортувалися руди, шлаки та зола (74,2% у загальному обсязі експорту), чорні метали (11,6%) та вироби з них (7,1%), одяг текстильний (2,1%). До регіону з Польщі імпортувалися енергетичні матеріали, нафта та продукти її перегонки (51,4% у загальному обсязі імпорту), фармацевтична продукція (5,7%); папір та картон (4,6%), каучук та гума (4,5%), полімерні матеріали та пластмаси (4,4%), чорні метали (3,4%), машини, апарати і механічні пристрої (3,4%), молоко та молочні продукти, яйця, мед (2,7%), електричні машини і устаткування (2,4%), бавовна (1,4%).

Управління преси та інформації облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор