www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
200 закупівель на день реєструють через ProZorro на Дніпропетровщині, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
7 тисяч торгів за півроку, 200 лотів на день, 25 млн. грн. економії – система електронних торгів ProZorro набирає обертів. Вже наступного місяця в ОДА планують щодня реєструвати в ProZorro близько 400 пропозицій для підприємців. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

200 лотів на день реєструє Дніпропетровщина у ProZorro сьогодні, хоча починала восени лише з 50. У лютому в Дніпропетровській ОДА пропонуватимуть бізнесменам по 400 замовлень щодня.

«У системі ProZorro в Дніпропетровській області щодня реєструється близько 200 нових лотів. 25% з них проходять з одним учасником. Ми звертаємося до підприємців – ринок держзакупівель вільний. Реєструйтесь на ProZorro та в режимі онлайн, відкрито й чесно продавайте свої товари та послуги державі. Електронні торги відкривають нові ринки збуту, ліквідують корупцією та суттєво заощаджують державні кошти», - наголосив Валентин Резніченко.

За півроку роботи в системі ProZorro Дніпропетровщина зареєструвала 7 тисяч пропозицій на 263 млн. грн. Електронні закупівлі дозволяють зекономити 25 млн. бюджетних коштів. Це один з найвищих показників в Україні.

«Дніпропетровщина - один з найактивніших регіонів по переходу в ProZorro. Це свідчить про те, що на всіх рівнях керівництво області розумно ставиться до використання коштів своєї громади. Ми робимо все, щоб довести, з державою можна торгувати чесно і прозоро. Беручи участь у держзакупівлях, підприємці не тільки можуть заробити самі, але й не дають заробити корупціонерам», - наголосив заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефьодов.


200 закупівель на день реєструють через ProZorro на Дніпропетровщині, - Валентин Резніченко.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTVZ0V6.jpg