www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Учні 86 шкіл Дніпропетровщини відпочивають на додаткових канікулах
Версія для друку Написати листа
Епідемії грипу на Дніпропетровщині немає. Проте щоб попередити зростання кількості захворівших деякі школи області закрили на карантин. Всього тимчасово не працюють 86 шкіл, це 9% від загалу, повідомляють в департаменті освіти та науки ОДА.

«Усі школи регіону щоденно звітують відділам освіти про відвідування учнів. Якщо 20% школярів закладу відсутні через хворобу – заняття у класах тимчасово відміняються. В середньому школи закривають на тиждень-два», - повідомив директор департаменту освіти та науки ОДА Олексій Полторацький.

Найбільше шкіл наразі закриті у Нікополі. Тут не працює 27 навчальних закладів. У Павлограді тимчасово не працюють 19 шкіл, у Петриківському районі – 12, у Кривому Розі – 9, у Широківському районі – 5, у Дніпропетровську – 3. По 1 школі закрили у Дніпродзержинську, Новомосковському, Павлоградському та Покровському районах.

Кількість хворих дітлахів невелика, тому в основному закривають на карантин не школи, а окремі класи. Такі рішення прийняли у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Новомосковському та Павлоградському районах.

Загалом на Дніпропетровщині на позапланових канікулах відпочивають 43 тисячі учнів. Це 14,4% від усіх школярів регіону.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор