www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Вперше в Україні: мешканці Дніпропетровщини спостерігають за конкурсом перевізників онлайн
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині пройшла перша в Україні пряма трансляція конкурсу перевізників. Конверти з документами претендентів відкрито, імена 10 конкурсантів оприлюднено. Лише 4 з них подали всі необхідні документи та допущені до другого етапу конкурсу. Попереду на підприємства чекають перевірки фахівців.


Дніпропетровщина обирає перевізників на перші 9 приміських та міжміських маршрутів. За процедурою конкурс проходить у 2 етапи. Головні вимоги до першого етапу конкурсу – подати всю інформацію про АТП, наявний транспорт, водіїв та інші документи. Вже навіть з цим деякі підприємства не впоралися – 4 з 10 претендентів подали на конкурс повний пакет документів. Лише вони пройшли до другого етапу.

«Дніпропетровщина першою в Україні проводить конкурс перевізників онлайн. Подібної практики в жодній області та жодному місті ще не було. У нас є чітка мета – все робимо відкрито, в режимі публічності та доступності. Тому й більша половина конкурсної комісії – громадські діячі у сфері транспорту, юриспруденції. Ми абсолютно відкриті», - зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

4 конкурсанти, які подали повний комплект документів, перевірить конкурсна комісія. Її представники виїжджатимуть безпосередньо на підприємства, а також перевірять достовірність інформації, яку подали претенденти про свої АТП - зроблять запити до податкової інспекції, ДАІ тощо.

«Сьогодні – лише перший етап конкурсу. Важливо, щоб вся його процедура була публічною і прозорою. Це дозволить попередити корупцію. Деякі конкурсанти подали на конкурс автівки – «Мерседеси» 90-х років випуску і з 18 місцями для сидіння. Це ймовірно переобладнаний транспорт. Ми подамо запити до ДАІ на обстеження такого транспорту. Якщо він дійсно переобладнаний, має бути знятий з конкурсу», - зазначив член комісії, представник громадської організації «Платформа цивільний контроль» Іван Васючков.

Другий етап конкурсу відбудеться 15 лютого. Цього дня відкриють другий конверт з умовами роботи на маршруті, які пропонують перевізники, та визначать переможців. Другий етап конкурсу також можна буде переглянути онлайн на сайті ОДА.
Перший етап конкурсу перевізників проведено


Під прицілом відеокамер


...відкрито перші конверти 10 підприємств,


...оголошено назви учасників конкурсу.


Комісія запротоколювала кількість поданих документів


Лише 4 з 10 претендентів подали повний пакет документів


Всі члени комісії проголосували за перевірку перевізників безпосередньо на підприємствах


Вперше в Україні конкурс перевізників можна було переглянути в режимі онлайн
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор