www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Чесно та ProZorro: ще тисяча підприємців Дніпропетровщини увійдуть на державний багатомільярдний ринок
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині пройшов четвертий щомісячний семінар для підприємців по ProZorro. Ще близько тисячі підприємців Дніпропетровщини прийшли дізнатися про систему електронних держзакупівель, щоб вже завтра увійти на багатомільярдний ринок. Відповідали на питання підприємців представники міністерств та ОДА, координатори проекту та представники електронних торговельних майданчиків, підключених до системи. Своїм досвідом з впровадження ProZorro поділився Максим Нефьодов, в минулому віце-президент інвест-компанії зі світовим ім'ям, а сьогодні заступник міністра економічного розвитку. Саме завдяки йому вся Україна крок за кроком переходить на ProZorro.

«Держава за 20 років багато зробила для того, щоб відлякати чесних і хороших постачальників. Ми хочемо цю ситуацію кардинально змінити. Тому активно пояснюємо бізнесу, що правила гри змінюються. Держава будує прозору, чесну і просту систему держзакупівель. Це величезні можливості для бізнесу у розширенні ринку збуту. Ми доводимо, що держава може бути чесним замовником», - зазначив Максим Нефьодов.

Раніше підприємець фізично не міг одночасно брати участь у кількох тендерах в різних регіонах України. Тепер сидячи у себе в кріслі за ноутбуком можна продавати Нафтогазу у Києві, військовій частині у Львові, морському порту в Одесі.

«2016 рік - це рік переходу всієї країни на закупівлі через ProZorro. Для того, щоб підприємці Дніпропетровщини не боялися продавати державі і розширювали свої ринки збуту, Дніпропетровська ОДА організовує вже четвертий семінар. Дніпропетровщина за природню конкуренцію, яка дозволить розвиватися бізнесу регіону та заощаджувати державі», - наголосив радник очільника регіону Юрій Голик.

Готовий перейти на держзакупівлі онлайн через ProZorro підприємець, власник будівельної компанії Олег Потапенко. Він неодноразово пропонував державі свої послуги. Від ProZorro чекає нових рішень та можливостей.

«Цікаво те, що кожен підприємець може взяти участь у тендері. Не важливо, де знаходиться твоє підприємство, а де замовник. На ProZorro можна одночасно шукати клієнтів по всій країні. Ми живемо в ХХІ столітті. Усі намагаються перейти в онлайн. Тому держзакупівлі в мережі – це сучасно, зручно та головне прозоро», - зазначив він.

ProZorro - це система електронних торгів, які проходять в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro - відмінний спосіб боротьби з корупцією у державних закупівлях. За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.


Прозоро, чесно та вигідно


Тисяча підприємців Дніпропетровщини прийшли на семінар дізнатися більше про Prozorro


Багатомільярдний ринок цікавить кожного


Підприємці нотували, фотографували та аналізували інформацію від спікерів семінару


Своїм досвідом з впровадження ProZorro поділився Максим Нефьодов, в минулому віце-президент інвест-компанії зі світовим ім'ям, а сьогодні заступник міністра економічного розвитку.


"Дніпропетровщина за природню конкуренцію, яка дозволить розвиватися бізнесу регіону та заощаджувати державі», - радник очільника регіону Юрій Голик.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTFM7P6.jpg