www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Молодим дорогу: на Дніпропетровщині презентують дорожню карту удосконалення молодіжної програми
Версія для друку Написати листа
Якісна освіта, гідна робота, здорова молодь – це основні напрямки дорожньої карти удосконалення молодіжної програми Дніпропетровщини. Роботу над планом завершено, і незабаром його представлять громадськості. Про це розказав під час прес-конференції заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

«Час вносить корективи. І молодіжна політика – не вийняток. Для цього ми розробили дорожню карту удосконалення молодіжної програми Дніпропетровщини. Це значить, що чинна обласна програма буде поглиблена, у ній з’являться нові напрямки. Ми розраховуємо на підтримку молоді та відкриті для нових ідей і пропозицій», – зазначив Владислав Яцук.

Для вдосконалення молодіжної програми управління молоді і спорту ОДА анонсувало проведення соціологічного дослідження. Соціологи вивчатимуть громадську активність, настрої, пріоритети та потреби молоді області. Результати додадуть до дорожньої карти змін.

Нині в регіоні діє обласна програма «Молодь Дніпропетровщини». Вона розрахована до 2020 року. Основні її акценти – інтелектуальний розвиток, формування патріотизму, правова освіта молоді тощо.

Важливий напрямок програми «Молодь Дніпропетровщини» – тренінги й семінари для працівників, які займаються молодіжною політикою, та активної молоді.

Зокрема, другий рік поспіль регіон братиме участь у програмі «Молодіжний працівник». Це всеукраїнський проект, який розрахований на держслужбовців та лідерів молодіжних організацій. Вони вчитимуться проектному менеджменту, залученню спонсорів, перейматимуть кращі світові практики. Восени Дніпропетровщина відправить на національний рівень найкращих. Для цього влітку в регіоні пройде додатковий відбір.

Також у молодіжній програмі – курси з медіа грамотності. На них розповідатимуть про пропаганду й фейкові публікації. Актив студентської молоді Дніпропетровщини стане до навчання вже наступного тижня. Як відрізняти маніпуляції в медіа, протягом року дізнаються майже три сотні хлопців та дівчат.

Бути готовими до життєвих викликів вчитимуть молодь у скаутських наметових таборах. На вихованців чекають квести, екологічний десант, польові ігри, стрільба з луку, рибна ловля. Табори запрацюють по області, як потеплішає. Спробувати себе в якості скаута зможуть, у першу чергу, діти із малозабезпечених сімей.

На Дніпропетровщині проживає майже мільйон молодих людей у віці від 14 до 35 років. В регіоні зареєстровано близько 150 неурядових організацій, які співпрацюють з молоддю.


В області діє обласна програма «Молодь Дніпропетровщини». Вона розрахована до 2020 року. Основні її акценти – інтелектуальний розвиток, формування патріотизму, правова освіта молоді.


Владислав Яцук: "Ми розробили дорожню карту удосконалення молодіжної програми Дніпропетровщини. Це значить, що чинна обласна програма буде поглиблена, у ній з’являться нові напрямки. Ми розраховуємо на підтримку молоді та відкриті для нових ідей і пропозицій".
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор