www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Дніпропетровщина отримала медичне обладнання із Франції, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Медичні ліжка, матраци, приліжкові тумби, інвалідний візок, операційна безтіньова лампа, екран для зчитування радіологічних знімків. Це тільки частина обладнання, яке отримав центр хірургії кисті Дніпровської міської лікарні №16. Таку гуманітарну допомогу передала благодійна організація "Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна". За час проведення АТО 16-та лікарня прийняла близько 500 поранених бійців. Тут і сьогодні лікують не тільки мирних жителів, а й вояків, які постраждали на Сході країни.


«Дніпропетровщина – прифронтова область, до якої направляють поранених бійців із зони АТО. Роль сучасного медичного обладнання важко переоцінити. Щоб забезпечити лікарні регіону всім необхідним, ми співпрацюємо з волонтерами, українськими і міжнародними благодійними організаціями. Серед них – «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Результат нашої співпраці – це не просто близько 100 одиниць отриманого обладнання, а сотні врятованих життів», - зазначив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Обладнання та інструменти, які надходять із Франції, розподіляють між різними медичними закладами області. Чергову партію передали центру хірургії кисті 16-ої лікарні.

«Центр хірургії кисті у нашій лікарні обслуговує 5 областей країни. За час АТО заклад прийняв з півтисячі бійців, 243 з яких – з пораненнями кисті різної складності. Обладнання та інструменти не витримують такого навантаження і потребують регулярної заміни. Отримана допомога – дуже важлива», - розповів головний лікар 16-ї лікарні Віктор Вишневський.

Лікарня отримала спеціальні ліжка на колесиках, зручні матраци, приліжкові тумби, стільці, столик для харчування, каталку, кушетку, інвалідний візок та хірургічні інструменти. Передали закладу й сучасний екран для зчитування радіологічних знімків і операційну безтіньову лампу.

«Сьогодні ми отримали важливе й необхідне обладнання. Наприклад, безтіньова лампа незамінна під час проведення складних операцій на кисті. Вона дозволяє роздивитися найдрібніші деталі», - зазначив завідувач міжобласного центру хірургії кисті 16-ї лікарні Сергій Білий.

Дніпровській міській лікарні № 16 передали 48 одиниць обладнання та понад 5 кг хірургічних інструментів.

Французьку гуманітарну допомогу вже отримали 3 медзаклади області.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» по забезпеченню медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Долс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.Дніпровська міська лікарня №16 отримала французьку гуманітарну допомогу.


Передане обладнання незамінне під час проведення операцій…


і перебування пацієнтів у лікарні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
1.jpg