www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У ДніпроОДА з молоддю області ділилися історіями успіху провідні IT-фахівці Дніпропетровщини, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Як заробити перший мільйон і на що його витратити, з чого розпочати стартап та вивести бізнес в лідери? Відповіді на ці питання шукали десятикласники області. У ДніпроОДА перший крок до успіху зробили майже 350 учнів. У Клубі молодого лідера ділилися історіями перемог, давали корисні поради та проводили майстер-класи провідні IT-фахівці Дніпропетровщини.


«ДніпроОДА продовжує ламати шаблони. У її стінах стали вже традиційними фотовиставки, презентації книг, зустрічі з креативними людьми. Сьогодні у нас в гостях – школярі 10 класів. Вони завітали на дискусійний клуб молодого лідера, на якому знайомитимуться з успішними людьми України. До кінця навчального року пройде ще дев’ять таких зустрічей. У них візьмуть участь понад 3,5 тисячі десятикласників області», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Зазвичай, у ДніпроОДА проводяться офіційні наради, «круглі столі» та брифінги. Облдержадміністрація від традицій відійшла. Її гостями стали майже 350 десятикласників регіону. Вони завітали на засідання Клубу молодого лідера. Це новий проект команди Валентина Резніченка.

«Прийшов перейняти досвід у людей, які досягли вершин у житті. Мрію знайти себе в IT-індустрії. Уже самотужки зібрав власний комп’ютер. Поки що заробляти гроші не пробував, але обов’язково спробую. Перший свій заробіток інвестував би в нерухомість», – ділиться планами десятикласник школи №147 Іван Зав’ялов.

Як зробити вдалу IT-кар’єру і в чому важливість підприємництва в IT-середовищі, розповідали провідні програмісти Дніпропетровщини. Акцент робили на IT-освіті.

«Сьогодні популярною є самоосвіта. Для молоді важливо, де і як можна розвиватися онлайн. В Інтернеті велика кількість безкоштовних уроків. Можливо, це стане для школярів першим кроком у майбутню професію. Після онлайн-курсів можна отримати сертифікат. Це допоможе працевлаштуватися», – упевнений викладач IT-школи Level UP Руслан Сіданченко.

Корисні поради дав і засновник та керівник провідної IT-компанії «MobIndustry» Максим Іцкович. Він розказав, як заробив перші гроші і на що їх витратив.

Успішні люди Дніпропетровщини провели для десятикласників майстер-клас. На ньому діти дізналися, як можна заробляти ще навчаючись у школі.

Микола Івкін з 12-ї гімназії Дніпра каже, що на зустріч в ОДА прийшов не вагаючись. «Цікаво почути видатних IT-спеціалістів: як вони досягли успіхів, як починали власну справу. Після школи планую вступати на юридичний факультет. Згодом – започаткую свій бізнес. Але в кожному бізнесі потрібні знання в IT-сфері. Україні потрібні молоді спеціалісти з творчим креативним мисленням», – вважає учень.

Усі учасники заповнили анкету. У ній висловили побажання щодо тем наступних зустрічей. Діти можуть запропонувати й назву дискусійного клубу. Вітаються креативні ідеї.
Не обійшлося без подарунків, а в лаунж-зоні можна було посмакувати солодощами з кавою.

Проект для молоді ДніпроОДА реалізує у партнерстві з міжнародною організацією Рада Європи. «ДніпроОДА запропонувала долучитися до проекту – ми з радістю зголосилися. Серед учнів чимало дітей переселенців. Вони, як ніхто інший, потребують подальшого розвитку. Такі зустрічі підуть їм на користь», – зауважив консультант проекту Ради Європи «Посилення прав людини – переселенців в Україні» Олександр Кисельов.

До травня 2017 року ДніпроОДА планує провести ще дев’ять таких зустрічей. Молодь Дніпропетровщини знайомитиметься з цікавими людьми не тільки області, а й України.


Учні Дніпропетровщині у ДніпроОДА вперше.


Вони завітали на зустріч з успішними людьми.


350 старшокласників стали учасниками Клубу молодого лідера.


Ділилися історіями перемог провідні IT-фахівці Дніпропетровщини.


Робили акцент на онлайн-освіті.


До травня 2017 року ДніпроОДА планує провести ще дев’ять таких зустрічей.


Молодь знайомитиметься з цікавими людьми України.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT0UWAY.jpg