www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Дніпропетровщина – перша область, яка допомогла Торецьку питною водою, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Майже 300 кілометрів і понад чотирьох годин у дорозі – 40 тонн питної води подолали шлях від Дніпропетровщини до Донеччини. Це гуманітарний вантаж, пунктом призначення якого став шахтарський Торецьк. Місто більше тижня лишається без води через влучення снаряду в центральний водогін. Дніпропетровщина стала першою і поки що єдиною областю, яка підтримала сусідів у скрутну годину.


Із Дніпропетровщини на Донеччину – таким був маршрут 40 тисяч літрів питної води. Дві фури доставили вісім тисяч пляшок у місто Торецьк. Тут через бойові дії зруйнований центральний водовід – понад 30 тисяч мешканців більше тижня потерпають без води.

«Коли сталося лихо, Дніпропетровщина підтримала сусідів. Ми відправили мешканцям Торецька 40 тисяч літрів питної води. Тримаємо із Донеччиною зв’язок і в разі потреби допомагатимемо й надалі», – запевнив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Гуманітарку» із Дніпропетровщини розвантажували військові, рятівники, поліція. У першу чергу, питною водою забезпечили дитсадки, школи, лікарні, інвалідів, багатодітні родини.

«Люди вдячні. Деякі навіть не стримували сліз, – розказав секретар Торецької міської ради Юрій Євсіков. – ДніпроОДА нас дуже підтримала. Дніпропетровщина стала першою і єдиною областю, яка підставила плече. Це безцінна допомога».

Подякував Дніпропетровщині за поміч і голова Донецької ОДА Павло Жебрівський. «Дякуємо всім, хто допомагає Торецьку повернути водопостачання. Це дуже важливо, коли у кризовій ситуації надходить допомога від небайдужих», – зауважив він.

Торецьк лишається без води із 24 листопада. У місті деякі мікрорайони – без опалення.

Наразі ремонтники після підготовчих робіт приступили до заміни пошкодженої ділянки водоводу. Потрібно оновити чотири метри труби великого діаметра, що пролягає на трьохметровій глибині. Якщо в околицях міста зберігатиметься режим тиші, планують завершити ремонтні роботи найближчим часом.


Допомога Дніпропетровщини – Донеччині.


Дві 20-тонні фури з питною водою.


Цінний вантаж подолав майже 300 км.


Довгоочікувана питна вода із Дніпропетровщини дісталася Торецька.


«Гуманітарку» із Дніпропетровщини розвантажували військові...


...рятівники...


...поліція.


Питною водою забезпечили, у першу чергу, дитсадки, школи, лікарні, інвалідів, багатодітні родини.


«Люди вдячні. Деякі навіть не стримували сліз, – розказав секретар Торецької міської ради Юрій Євсіков. – ДніпроОДА нас дуже підтримала. Дніпропетровщина стала першою і єдиною областю, яка підставила плече. Це безцінна допомога».


У разі потреби, ДніпроОДА допомагатиме сусідам й надалі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT521CY.JPG