www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Оберіг для захисника: школярі Дніпропетровщини ініціювали акцію до Дня Збройних Сил України
Версія для друку Написати листа
Невеличка лялька-мотанка прив’язана до паперової листівки у вигляді янгола-охоронця. Такі обереги до Дня Збройних Сил України школярі Дніпропетровщини хочуть подарувати всім захисникам країни. Запрошують долучитися до акції «Оберіг для захисника» всіх школярів, студентів та небайдужих людей. Команда ДніпроОДА ідею підтримала. 30 листопада на першому поверсі облдержадміністрації зберуть всі обереги та передадуть їх бійцям на фронт. Про це повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Кашлевська.


Ціле військо мотанок-оберегів збираються виготовити в школі № 46 у Дніпрі. Тут вже навіть розробили план дій. Учні початкових класів зголосилися зробити паперові листівки у вигляді янголів. На них напишуть девіз акції «Хай ангели тебе оберігають» та свої побажання захисникам. Дорослі школярі сплетуть невеличкі ляльки-мотанки. Поробки об’єднають - це й буде справжнім оберегом для захисника.

«Ми дуже вдячні нашим бійцям за те, що вони захищають нас і нашу країну. Як знак вдячності, вирішили зробити їм обереги. Бійці можуть повісити їх на рюкзак, покласти в карман, чи зберігати його десь в іншому місці. Ми хоч і маленькі, однак дуже хочемо зробити їм приємно. Плануємо виготовити справжнє військо таких оберегів», - розповідає одна із ініціаторок акції, учениця школи № 46 Анастасія Римшина.

Організатори акції закликають долучитися до доброї справи всіх - школярів, студентів, молодь, громадські організації та просто небайдужих мешканців Дніпропетровщини. Усі виготовлені обереги 30 листопада збиратимуть у Дніпропетровській ОДА. Звідси їх переправлять бійцям в зону АТО.

«Команда Валентина Резніченка завжди дослухається до дітей та підтримує їхні ініціативи. Не виключенням стала й акція «Оберіг для захисника». Ми докладемо максимум зусиль, щоб всі обереги, які зроблять діти, були доставлені на фронт. Сподіваємося, що цю ініціативу підтримають і студенти, і молодь, і громадські організації, і просто небайдужих людей. Всіх чекаємо з поробками 30 червня у ДніпроОДА», - наголосила радник голови ОДА Ірина Кашлевська.

Як зробити оберіг – читайте за посиланням.

Обереги збиратимуть 30 листопада на першому поверсі в ДніпроОДА за адресою: пр. Поля,1 (колишній пр. Кірова).
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор