www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Гастролі «Мандрівного театру» - цікаві вистави про історію Дніпропетровщини побачили вже близько 4,5 тисячі дітей, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Гастролі «Мандрівного театру» на фініші. Актори обласного молодіжного театру побували вже у 22 містах регіону. Там показали безкоштовні вистави про цікаву Дніпропетровщину. Їх переглянули близько 4,5 тисячі дітей, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Мандрівний театр» – один з проектів Центру міжнародного грантрайтінгу при облдержадміністрації. Гроші на його реалізацію надало німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Втілювати проект у життя допомагають актори обласного молодіжного театру, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Проект орієнтований на дітей 11 - 16 років. За допомогою мистецтва вони дізнаються про історію, традиції та культуру Дніпропетровщини».

Нині актори обласного молодіжного театру завершили гастролі у Петриківці. Виставу побачили 150 вихованців місцевого профтехучилища. Серед них і 15-річна Ірина Кулієва.

«Разом із родиною переїхали до Петриківки з Азербайджану. Я закохалась у місцевих людей, мову та традиції. Сьогодні активно відповідала на питання акторів зі сцени, підспівувала, підтримувала їх оплесками. Побаченим задоволена», – поділилася дівчина.

Театральна трупа вже відвідала 22 міста. Незабаром актори рушать до Кам’янського та Межівського району, де покажуть фінальні вистави.

«З радістю виїжджаємо до дітей. Граємо з душею, зал підтримує, – розповів директор-розпорядник Дніпропетровського академічного обласного молодіжного театру Анатолій Перов. – До вистав підходимо творчо, у кожну привносимо щось нове. Орієнтуємось також на вік глядачів. Наприклад, молодших питаємо, що таке хліб. Дітей старшого віку розпитуємо, з чого варять борщ».

Загалом вистави про Дніпропетровщину побачать близько 5 тисяч дітей.

Планується, що вже наступного року дітей Дніпропетровщини, у тому числі й переселенців, будуть знайомити з історією області під час виїзних екскурсій, поділилася координатор проектів Центру грантрайтінга Катерина Мінакова. Наразі Центр визначається з організаціями-донорами, які нададуть на це фінансову допомогу.

Центр грантрайтінга при ОДА працює трохи більше року. Він розробляє і втілює проекти, під які залучає міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага – проектам з підтримки учасників АТО та переселенців. «Мандрівний театр» – це вже шостий проект Центру. Він реалізується спільно з організацією «Український захист» у Дніпрі.


"Мандрівний театр" у Петриківці.


У місцевому профтехучилищі - повна зала.


Акторів обласного молодіжного театру зустрічають оплесками.


Година жартів,


... пісень,


... здивувань


... та гарного настрою.


Хлопці та дівчата радо спілкуються з акторами.


Хтось фотографує на пам'ять.


Інші - просто насолоджуються виставою.


15-річна Ірина Кулієва у захваті.


Гастролі мандрівників завершуються.


Вистави побачать близько 5 тисяч дітей області.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT6UWEH.jpg