www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
П’ять нових Центрів надання адмінпослуг відкрилися на Дніпропетровщині цьогоріч, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Реєстрація нерухомості та бізнесу, оформлення матеріальної допомоги, прописка і виписка, приватизація землі – ці та інші адмінпослуги стали ближчими цьогоріч для мешканців одного міста та трьох об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. З початку 2016-го дві філії ЦНАПу відкрилися в Кам’янському, три нові Центри – у Слобожанській, Апостолівській та Богданівській громадах. Вони обладнані всім необхідним для комфортного обслуговування громадян. Усього в регіоні 38 Центрів надання адмінпослуг. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.


«Ми дбаємо про комфорт наших жителів, тому наближаємо до них найбільш затребувані адмінпослуги і відкриваємо нові ЦНАПи. Цьогоріч їх стало більше на п’ять. Дві філії центрального ЦНАПу розпочали роботу в різних районах Кам’янського. Нові Центри відкрито у Слобожанській, Апостолівській та Богданівській об’єднаних громадах. Для тих громад, які ще не мають Центрів, організуємо навчальні семінари і тренінги по їх створенню», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Досвід Кам’янського – приклад успішної роботи єдиної мережі ЦНАП. На початку червня 2016 року дві нові філії відкрилися у Дніпровському та Південному районах міста. Вони обслуговують понад 150 тисяч жителів. В одному приміщенні сконцентровані найбільш популярні послуги – від видачі паспортів до приватизації землі. Усього – близько 110. Тут надається й майже 30 найбільш затребуваних послуг комунальних підприємств.

Нові ЦНАПи створені цьогоріч у трьох об’єднаних громадах Дніпропетровщини – Богданівській, Апостолівській та Слобожанській.

Як створити Центр, організувати його ефективну роботу та забезпечити результативну взаємодію із територіальними підрозділами, громадам розповідають на практичних семінарах.

Наразі на Дніпропетровщині працюють 38 ЦНАПів: 22 – у районах, 13 – у містах та три – в об’єднаних громадах. До кінця року відкриють ще кілька оновлених Центрів надання адмінпослуг.

Контакти Центрів та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.


П’ять нових Центрів надання адмінпослуг відкрилися на Дніпропетровщині цьогоріч


Більше 100 адмінпослуг можна отримати у ЦНАПі


Більше 100 адмінпослуг можна отримати у ЦНАПі


... від отримання паспорту до приватизації землі


Центри оснащені зручними сервісами


та сучасною технікою.


Де знаходиться найближчий ЦНАП, можна дізнатися на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
1.jpg