www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Удвічі більше медичного обладнання та оновленні лікарні: підсумки роботи команди ДніпроОДА за рік
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч лікарні Дніпропетровщини отримали нове життя. В області реконструюють два медзаклади. Для дванадцяти здравниць придбали більше ста одиниць сучасного обладнання. Ще до 14 лікарень доставили інструменти та меблі з Франції. Про те, як розвивалася медицина області у 2016-му, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Мешканці області мають отримувати якісні медичні послуги. Команда Дніпропетровської ОДА працює над їх осучасненням. Ремонтуємо лікарні, закуповуємо нове обладнання, допомагаємо з доставкою гуманітарної допомоги», – зазначив Валентин Резніченко.

Центр матері та дитини ім. проф. Руднєва та обласну дитячу поліклініку реконструюють. Остання вже майже готова. Роботи будівельники завершать до кінця року. Після відкриття медзаклад щодня відвідуватимуть близько 800 маленьких пацієнтів. Тут також виходжуватимуть новонароджених.

Цьогоріч 12 лікарень вже отримали понад ста одиниць сучасного медобладнання. Це вдвічі більше, ніж у 2015-му. Серед нового обладнання – томограф, ангіограф, УЗД та апарати штучного дихання, які придбала команда Валентина Резніченка.

Ще 14 лікарень області отримали інструменти та меблі з Франції. Це результат співпраці Дніпропетровської ОДА та «Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Загальна вартість допомоги – понад 145 тисяч євро.

Гуманітарку з США отримав військовий госпіталь у Дніпрі. Це обладнання для реанімації, медикаменти, витратні матеріали на понад 800 тисяч доларів.

Придбання нового обладнання, ремонт медзакладів та співпраця з закордонними благодійниками запланована і на 2017-й.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT3ZDA9.jpg