www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У ДніпроОДА пройде безкоштовний тренінг для підприємців про роботу в Prozorro, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Нові можливості системи електронних торгів Prozorro, обсяги закупівель державних установ та стратегія перемог у торгах. 26 січня в ДніпроОДА пройде семінар для підприємців по роботі в Prozorro. Ділитимуться досвідом та відповідатимуть на запитання провідні експерти країни. Участь у семінарі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.


«Команда ДніпроОДА продовжує навчати підприємців регіону працювати в Prozorro. На черговому семінарі йтиметься про переваги, нові можливості та перспективи онлайн торгів. Досвідом ділитимуться представники міністерств та ДніпроОДА. Нові знання дозволять підприємцям розширити географію торговельних майданчиків та перемагати на торгах по всій Україні», - наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Як дізнатися про обсяги закупівель державних органів та які товари користуватимуться попитом цьогоріч? Про нові можливості системи Prozorro, оскарження результатів торгів, взаємодію з правоохоронними органами та стратегію перемог в онлайн торгах. Про це та багато іншого розповідатимуть заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов, представники Міністерств, творці Prozorro та представники ДніпроОДА на семінарі по роботі в системі електронних закупівель.

Семінар відбудеться 26 січня о 14.00 в облдержадміністрації: м. Дніпро, пр. О.Поля,1.

Тренінг безкоштовний. Реєстрація обов’язкова: https://goo.gl/Bafdwb або за телефоном - 717-07-04.


У ДніпроОДА пройде безкоштовний тренінг для підприємців про роботу в ProzorroВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор