www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
На Дніпропетровщині втілять проекти для покращення життя переселенців вартістю близько 6 мільйонів гривень, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Реабілітаційний кабінет, ком’юніті центр, бібліо-коворкінг. Вже за два місяці на Дніпропетровщині втілять в життя 10 цікавих ідей об’єднаних громад, комунальних установ та громадських організацій Дніпропетровщини. Всі вони – переможці конкурсу грантів, який проводило Німецьке товариствоGIZ за підтримки Дніпропетровської ОДА. На впровадження кожного проекту виділять до 600 тисяч гривень. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«З початку АТО Дніпропетровщина прийняла за офіціальними даними близько 80 тисяч переселенців. Ми допомагаємо їм освоїтися на новому місці: знайти житло, влаштувати дітей до школи, розпочати власний бізнес. Нових мешканців області підтримують державні установи, волонтери та закордонні партнери. Один з постійних помічників - Німецьке товариство GIZ. Зараз підбиваємо підсумки конкурсу, який дозволить покращити життя як переселенців, так і громад, що їх приймають. Загальний бюджет грантів – близько 6 мільйонів гривень», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Конкурс стартував в липні 2016-го. Учасники мали запропонувати проекти, спрямовані на покращення послуг в медичній, правовій, культурній чи спортивній сфері. Акцент – на допомозі переселенцям. Долучитися запрошували об’єднані територіальні громади, комунальні установи та громадські організації області.

Загалом організатори конкурсу отримали понад 150 заявок. 42 – з Дніпра, решту – із інших міст та районів області. Активними були громадські організації, від них надійшла третина ідей. ЕкспертиGIZ разом з представниками ДніпроОДА обрали 10 переможців. Бібліо-коворкінг, інформаційний центр, реабілітаційний кабінет, центр соціальної адаптації – лише частина найкращих проектів, запропонованих учасниками.

«Цікавий проект запропонувала громадська організація «МАРТІН-клуб» - створити в 4-х лікарнях «Дружню клініку». Планується облаштувати в медзакладах кімнати відпочинку для жінок з дітьми, переобладнати місця очікування для пацієнтів та розмістити зрозумілу візуальну інформацію. Активісти обладнають простір креативними новинками, підвищуючи рівень сервісу в лікарнях», - розповіла координатор проекту GIZ Ольга Косянчук.

Бюджет кожного з десяти проектів – до 600 тисяч гривень, термін реалізації – 2 місяці. Ще чотири десятки цікавих ідей, які брали участь в конкурсі, але не перемогли, направили на інші грантові програми.

«Ми підтримуємо ініціативність громад. Вирішили, що крім переможців продовжимо співпрацю ще з декількома організаціями. Запрошуємо їхніх представників на тренінги та семінари не тільки в Україні, а й у Німеччині», - зазначив радник проекту GIZ Андрій Гарбуза.На Дніпропетровщині втілять проекти для покращення життя переселенців вартістю близько 6 мільйонів гривень


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT76FV2.png