www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Відтепер користувачі сайту IGov можуть залишити відгук про якість отриманих адмінпослуг, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Скористалися сайтом IGov – визначте якість надання електронної адмінпослуги. Відтепер на сайті можна залишити відгук та оцінити зручність сервісу за 5-бальною шкалою. У планах розробників – автоматична доставка відгуків про недоліки відповідальним держустановам. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Майже півтора роки тому Дніпропетровщина першою в Україні почала переводити адміністративні послуги в електронний формат. Постійно запускаємо на IGov найпопулярніші з них: від реєстрації бізнесу до виплат при народженні дитини. Нам важливо розуміти: наскільки зручні ті чи інші послуги, які є недоліки. Зворотній зв’язок відтепер отримуємо завдяки новому сервісу на IGov. На сайті з’явилися нові функції – залишити відгук та поставити оцінку», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Оцінити якість послуг за п’ятибальною шкалою та написати відгук можуть лише ті, хто скористався порталом. Функція доступна окремо для кожної з послуг. На сайті вже з’являються перші відгуки.

«Доступно описаний перелік документів. Все заповнила, все оплатила. Прийшла у призначений час, потрапила вчасно, в черзі не очікувала. Загалом провела в Державній міграційній службі 10 хвилин, з них 5 - готувалася фотографуватися. Сервісом дуже задоволена, оцінка 5+», - пише мешканка Дніпра Катерина, яка через IGov оформлювала закордонний паспорт.

Вказують користувачі й на недоліки, які слід виправити: «Якби ще приходило повідомлення про те, коли паспорт готовий, то можна було б ставити оцінку «відмінно», - ставить тверду «четвірку» один з користувачів сайту.

Зараз розробники порталу працюють над вдосконаленням сервісу. Невдовзі відгуки про недоліки автоматично будуть відправлятися відповідальним держустановам.


Відтепер користувачі сайту IGov можуть залишити відгук про якість отриманих адмінпослуг
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT6I9UW.jpg