www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Найнеформатніша ОДА в Україні: про проекти команди Валентина Резніченка, які у 2016-му перевернули уявлення про держорган
Версія для друку Написати листа
Зустрічі з блогерами, виставки та bookcrossing, щотижневі публічні звіти обласної влади, сучасний прес-центр для журналістів, оригінальні патріотичні проекти. У 2016-му ДніпроОДА зламала стереотип про адмінбудівлю, як закрите для людей та неформальних зустрічей місце. Про проекти поза шаблонами розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Весь рік команда ДніпроОДА ламала стереотипи та кардинально змінювала уявлення про державний орган. Запрошували на зустрічі до адмінбудівлі відомих блогерів та письменників, влаштовували в холі ОДА виставки, проводили масштабні патріотичні акції та неформально відзначали державні свята. Довели: ДніпроОДА відкрита до спілкування, свіжих ідей та проектів поза шаблонами», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Понад 5 тисяч людей відвідали творчі зустрічі в ДніпроОДА. В адмінбудівлі презентували власні книги та спілкувалися з прихильниками відомі блогери та письменники Павло Паштет Белянський, Євген Положій, Роман Зіненко, Орлуша, Сергій Іванов, Gorky Look, Serg Marco, Олексій Горбунов, Васіліса Трофімович, Андрій Курков, Олександр Клименко.

В стінах адмінбудівлі проходили й виставки, переглянути які могли всі бажаючі. Найчастіше темою експозицій ставали події в АТО. Свої роботи в ДніпроОДА продемонстрували знані військові фоторепортери Олександр Шульман, Дмитро Муравський, Олександр Глядєлов, Максим Левін.

У 2016-му стіни ДніпроОДА прикрасив найбільший світлодіодний прапор України. На фасаді засяяли 110 прожекторів з понад 2 тисяч світлодіодів.

Команда Валентина Резніченка втілила в життя оригінальні та масштабні патріотичні проекти. Найбільше мешканцям області запам’ятався фестиваль до Дня незалежності України «Вільне небо». Він вирізнявся надзвичайним авіа-шоу, десятками літаків та парашутистів в небі, екстремальним спортивним шоу та прапором-рекордсменом країни.

Зустрічі з успішними людьми, масштабний квест «Країна друзів», акція з підтримки бійців АТО «Оберіг для Захисника» – цьогоріч ДніпроОДА організувала безліч цікавих проектів для дітей. До патріотичних акцій приєдналися сотні хлопців та дівчат.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTS5YVT.jpg