www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Зростання доходів облбюджету, майстер-класи для громад, ремонт доріг та водоводів: підсумки тижня від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Доходи облбюджету зросли на третину, на Дніпропетровщині організували май’стер-класи для громад, які тільки збираються об’єднатися, в регіоні завершуються ремонти доріг. Про ці та інші події з життя регіону під час щотижневого публічного звіту обласної влади розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.


За тиждень на Дніпропетровщині за призначенням субсидій звернулися близько 10 тисяч сімей, 6,3 тисячі – отримали держдопомогу. Загалом в області субсидію отримують майже 454 тисячі сімей.

Цьогоріч обласним коштом вже придбали 78 одиниць сучасного медобладнання для 20 лікарень області. Це комп'ютерний томограф, дефібрилятор, рентгени, апарати штучного дихання, лабораторні аналізатори, апарат УЗД.

«Для лікарні ім. Мечникова придбали найсучасніший ангіограф. Старий постійно ламався, що загрожувало життю пацієнтів. Новий апарат має набагато більше можливостей. Він дозволяє проводити високоточну діагностику та найтонші операції на судинах серця та головного мозку», - пояснив радник.

Доходи Дніпропетровщини зросли на третину. З початку року до бюджету області надійшло майже 12,8 мільярдів гривень - на 3,3 мільярда гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволяє виділяти додаткові кошти на ремонт доріг, реконструкцію шкіл, дитячих садків, лікарень.

На Дніпропетровщині проходять спеціальні майстер-класи для громад, які тільки збираються об'єднатися. Своїм досвідом діляться представники громад, створених минулоріч. Такі тренінги вже відбулися в Нікопольському і Петриківському районах, на черзі - Петропавлівський район.

«На Дніпропетровщині створені 34 об’єднані територіальні громади. Загалом їх буде 84. Процес децентралізації плануємо завершити до кінця 2017-го», - розповів радник голови ОДА.

ДніпроОДА долучилася до проекту Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». На фінансування подали 50 соціально важливих проектів загальною вартістю 1,2 мільярда гривень. Це реконструкція лікарень, шкіл, дитячих садків, водоканалу.

В області будують та реконструюють 19 водоводів. Вони дозволять забезпечити стабільним водопостачанням 52 тисячі жителів області. У 2016-му з бюджету розвитку на водоводи виділено майже 390 мільйонів гривень.

Завершується капітальний ремонт доріг. Обласним коштом відремонтовано 138 вулиць, на 12 - тривають роботи. Загалом цьогоріч відремонтують 150 доріг. На це в обласному бюджеті заплановано понад 500 мільйонів гривень.

«Наша принципова позиція - дорожнє покриття треба лагодити так, щоб потім років 5 до нього не повертатися. Всі можливі недоліки підрядники будуть усувати власним коштом. Це прописано в договорах», - зазначив радник голови ОДА.

ДніпроОДА разом з IT-активістами провела День кар'єри Profit Day, який відвідали близько 400 учасників. На ньому програмісти-початківці могли дізнатися, як знайти роботу в провідних компаніях, поспілкуватися з роботодавцями, пройти майстер-класи від досвідчених ІТ-шників.

До змагань з кросфіту для людей з інвалідністю долучилися 24 учасники. Піднімали штанги і гирі, качали прес, виконували вправи на спеціальному тренажері, піднімалися по канату. Це вже п'ятий цьогоріч масштабний проект для людей з обмеженими можливостями від команди Валентина Резніченка.


Про нове обладнання для лікарень області,..


завершення ремонтів доріг,..


змагання для людей з обмеженими можливостями,..


день профорієнтування для молоді...


розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик під час щотижневого звіту обласної влади.


Радник розповів про підчумки тижня та плани на майбутнє.


Черговий публічний звіт - вже наступного понеділка.


Зростання доходів облбюджету, майстер-класи для громад, ремонт доріг та водоводів: підсумки тижня від ДніпроОДА


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTT8TDW.jpg