www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Лауреат першого всеукраїнського фестивалю АТОшних пісень заспіває на київській сцені, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Про війну і мир, життя і смерть, добро і зло, кохання і ненависть, солдатів і волонтерів – усе це вмістив пісенний альбом «Соняхи». Його на великій сцені в Києві презентує відомий автор-виконавець, лауреат першого всеукраїнського фесту АТОшних пісень В’ячеслав Купрієнко. До диску увійшло 12 пісень, вірш та есе. Усі твори – про війну на Донбасі. Разом з автором на сцену Центрального будинку офіцерів вийдуть українські музиканти та поети.


«Пісні, народжені в АТО, не втрачають своєї актуальності. Хлопці йшли з ними в бій, відпочивали, святкували перемогу. Війна не змогла висушити в піснях глибини та щирості. Саме тому ми провели перший в Україні фестиваль АТОшних пісень, записали перший в Україні диск та презентували його на головній сцені України. Тепер лауреати фесту подорожують країною із гастролями. Уже позаду п’ять концертів. Бійці та волонтери й самі записують авторські альбоми і презентують їх слухачам. На початку листопада відбудеться концерт В’ячеслава Купрієнка. Вхід вільний», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

В'ячеслав Купрієнко – відомий автор-виконавець, бойовий офіцер, капітан-розвідник, кавалер двох бойових орденів, волонтер, лауреат першого всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО».

«Спочатку планував випустити ліричний альбом. Але війна змусила відкласти його. Тепер народився диск, який на часі, – «Соняхи». Він відображає реальну картину подій на Сході країни», – розповідає автор.

До альбому увійшли 12 музичних композицій, вірш та есе, написаних українською та російською мовами. Знаковою автор вважає однойменну пісню «Соняхи».

«Вона присвячена всім захисникам України. Хлопці зображені через алегоричний образ соняшників. Це головна сільськогосподарська рослина на Донбасі. Це символ сонця, праці й достатку. А ще соняшник символізує Батьківщину: як він повертає за сонцем свою голову, так і людина думкою, словом і ділом звернена до своєї землі», – трактує символізм назви пісні та альбому В'ячеслав Купрієнко.

Каже, працював над альбомом протягом двох останніх років. «Торкає струн душі пісня «Олеженька», вражають силою нові композиції «Іловайська самота», «Небо в окопах», – каже виконавець.

На творчий вечір зберуться близько тисячі глядачів. В'ячеслав Купрієнко зізнається, що хоче бачити всіх, кому болить за Україну, кому небайдуже її сьогодення та майбутнє. Відкриє концерт есе «Мамо, я повернуся», заключним акордом стане вірш «На крымском перекрестке». Музичні композиції автор виконуватиме під гітару.

У концерті також візьмуть участь українські музиканти і поети. Серед гостей – квартет «Гетьман», лідер гурту «Gypsy Lyre» Геннадій Бондар, фіналістка «Голосу України» Іванка Червінська, дует Ольги Зікунової та Юлії Вітранюк. Читатимуть авторську поезію Тетяна Яровицина, Марина Курапцева, Олена Іськова-Миклащук.

Презентація нового альбому 3 листопада о 19:00 за адресою: Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1, Центральний будинок офіцерів ЗСУ. Вхід вільний.

«Я вийшов на сцену 20 років тому. На мій перший концерт прийшло близько 20 глядачів. Я їм дуже вдячний за цей аванс. У мене навіть зберігся запис одного з перших моїх концертів. Пізніше був перший успіх на міжнародному фестивалі. Далі – понеслося. Нові концерти, пісні, альбоми... Впевненість і сумніви. Цікавість до слова – короткого, місткого і в риму. Я піснею живу», – зізнається автор.


Лауреат першого всеукраїнського фестивалю АТОшних пісень заспіває на київській сцені
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTA9JY5.jpg