www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Об’єднаним територіальним громадам області допоможуть реалізувати нові проекти, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Ще більше відремонтованих доріг, садочків та лікарень. Об’єднаним територіальним громадам області допоможуть реалізувати нові інфраструктурні проекти. Представники міжнародного проекту «DOBRE» проведуть конкурс на найцікавіші ідеї громад, а після нададуть кошти для втілення їх у життя.


Перша зустріч експертів «DOBRE» та представників територіальних об’єднаних громад Дніпропетровщини пройшла у Дніпропетровській ОДА.

«Слобожанська громада звела «з нуля» дитсадок, Солонянська громада відкрила опорну школу, Апостолівська міська і ще сім сільських громад області створили інтегровані центри надання адмінпослуг. Це лише частина успішного досвіду наших об’єднаних територіальних громад, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Загалом вони реалізують 247 важливих проектів, і на цьому не зупиняються. Відчувши переваги децентралізації, наші громади відкриті до співпраці. Втілити нові ідеї у життя допоможе проект «DOBRE».

Експерти проекту оберуть для роботи проекти 25 громад з усієї країни.

«Спочатку ми дізнаємося про досвід громад та їх бачення власного розвитку. Гідні ідеї допоможемо втілити у життя – від підготовки технічної документації до безпосереднього впровадження та п’ятирічного супроводу», – зазначила експерт з питань громадянського залучення програми «DOBRE» Юлія Ткачук.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 5 жовтня. У спеціальній анкеті є питання про минулий досвід та майбутні цілі громад, їх керівництво, управління бюджетом, послуги та залучення громадян у процес децентралізації на містах. Треба додати також відповідну документацію.

Як подати заявку: завантажте анкету, заповніть її та надішліть на електронну адресу DOBRE@vassr.org, у темі листа вкажіть: «Програма DOBRE назва Вашої громади». Для архіву документів використовуйте ZIP.

Можна також роздрукувати заповнену заяву, поставити підпис, печатку та разом зі всією документацією та додатками надіслати поштою на адресу: Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад (ВАССР), вул. Січових Стрільців, 73, 13 поверх, Київ, 04053.

Нині на Дніпропетровщині 16 територіальних об'єднаних громад. Ще близько 20 планують створити до кінця року.

Анкета для участі у конкурсі DOBRE.docxАнкета для участі у конкурсі DOBRE.docxОб’єднаним територіальним громадам області допоможуть реалізувати нові проекти
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор