www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
На Дніпропетровщині завершують будівництво багатоповерхівки під соціальне житло, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У селищі Покровське завершують будівництво будинку під соціальне житло. Недобудову, яка пустувала та руйнувалася два десятиліття, розморозили минулоріч. Власна котельня, утеплений фасад, відремонтовані сучасні квартири – нині будинок готовий вже на 85%. Повністю завершити будівельні роботи планують до кінця року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Цьогоріч на Дніпропетровщині на будівництво соціального житла виділили 25 млн. грн. обласних коштів. Працюємо у Васильківці Петропавлівці, Вербоватівці. Вже завершуємо роботи в Покровському. Власна енергоефективна котельня, утеплений фасад, 30 відремонтованих квартир, охайний двір з дитячим майданчиком. Замість аварійного довгобуду, який пустував 20 років, буде сучасна багатоповерхівка», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

У 1992 році в Покровському почали будівництво двох однакових 5-поверхівок. За три роки одну з них здали в експлуатацію, для другої ж звели лише коробку. Через нестачу коштів роботи зупинилися на 20 років. Розморозила довгобуд команда Валентина Резніченка восени 2015-го. Розробили проект та взялися за справу.

«Стан об’єкту був жахливий: багато років він пустував та руйнувався. Ми зміцнили конструкцію, демонтували всі перегородки і встановили нові. На даху збудували окреме приміщення під власну котельню та змонтували економні котли. Встановили енергоефективні вікна, утеплили фасад. В кожній квартирі виконали оздоблювальні роботи», - розповів директор компанії-підрядника Олександр Малов.

На сьогодні будинок готовий на 85%. Залишилося встановити плити та сантехніку у деяких квартирах, оздобити під’їзди. Будівельні роботи планують повністю закінчити у 2016-му.

Після завершення робіт будинок передадуть на баланс Покровської громади, яка й вирішить, хто стане господарями 30 нових квартир.


Довгобуд вже перетворився на сучасну багатоповерхівку. Поряд - "старший брат" - будинок, який за типовим проектом збудували ще 20 років тому.


Олександр Малов: «Коли ми зайшли на об'єкт, його стан був жахливий: багато років він пустував та руйнувався".


Нині будівництво йде повним ходом.


Про те, наскільки зруйнований був будинок, нагадує лише вхід до під'їзду. Все інше тут вже оновили.


Для власної котельні на даху збудували окреме приміщення.


Подбали про енергоефективність: утеплили фасад та встановили металопластикові вікна.


До початку робіт квартири в будинку мали такий вигляд.


Тепер тут провели оздоблювальні роботи.


У деяких квартирах вже встановили сантехніку.


У решті - встановлять до кінця року.


Залишилося й оздобити під'їзди.


Будівельні роботи закінчать цьогоріч.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTTE6LE.jpg