www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Якість опалення міст Дніпропетровщини – відповідальність мерів, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Опалювальний сезон на Дніпропетровщині триває. За тепло в квартирах містян, в лікарнях, школах, дитячих садках відповідають керівники міст та теплопостачальних організацій. Про це їм ще раз нагадали в Дніпро ОДА під час засідання обласної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв в область і своєчасних розрахунків за їх споживання.

«Теплопостачальники мають розраховуватися за спожитий газ вчасно. Цьогоріч найменша заборгованість може призвести до відключення газу, а значить відключення опалення в містах. Люди не повинні страждати через некомпетентніст службовців. В домівках, школах, дитячих садках, лікарнях має бути тепло. Це відповідальність мерів. Якщо теплопостачальники не можуть впоратися самостійно, допомагайте їм», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Цьогоріч газопостачальні компанії поставили нову умову: якщо є хоч найменша заборгованість за транспортування газу, його відключають. Ще на початку місяця таку заборгованість мали Новомосковськ, Кам’янське, Жовті Води та Кривий Ріг. Перші три міста розрахувалися. У Кривого Рогу ситуація залишається критичною.

Криворізька ТЕЦ цьогоріч заборгувала за транспортування газу 8 мільйонів гривень. Віддавати збирається, однак не поспішає. Через це ТЕЦ у будь-який момент можуть відключити від газопостачання.

За останні 10 років 13 найбільших теплопостачальників регіону завинили за спожитий газ понад 4 мільярди гривень. На початку року Дніпропетровська ОДА взяла під свій контроль критичну ситуацію з газовими боргами. Після серйозної розмови в ОДА на початку 2016 року, теплопостачальники Дніпропетровщини вперше за останні 10 років почали повністю сплачувати за спожитий газ. Однак цьогоріч рахунки теплопостачальників мають новий вигляд. На відміну від попередніх років компанії мають окремо розраховуватися за обсяги спожитого газу та за його транспортування до місця призначення. Раніше компанії сплачували єдину суму, яка складалася з цих двох показників.


Якість опалення міст Дніпропетровщини – відповідальність мерів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTQ6601.jpg