www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Понад 40 сімей бійців АТО стануть власниками квартир на Дніпропетровщині, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Понад 40 сімей бійців АТО стануть власниками квартир на Дніпропетровщині. Протягом року новосілля справлять родини загиблих та важкопоранених військових. Житло підшукають самі, заплатить за нього – держава. На це область отримала понад 12,8 мільйонів гривень державних коштів, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Заради миру в наших домівках військові не шкодують найціннішого – здоров’я та життя. Наш службовий та людський обов’язок – піклуватися про хлопців та їх рідних вдома. Робимо максимум. Реабілітація та оздоровлення, соціальні пільги, різноманітні курси, спортивні змагання, надання землі та, звичайно, власного житла. За останні 2 роки понад 180 родин військових отримали квартири на Дніпропетровщині. Ще понад 40 сімей стануть власниками житла протягом року», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Квартири отримають ті, хто втратив на війні близьку людину або зазнав важких поранень. Родини самі підшукають житло, яке хочуть придбати. Протягом року вони мають самостійно підписати договір про купівлю вподобаного помешкання, а держава компенсує необхідну суму. На це Дніпропетровщині виділили понад 12,8 мільйонів гривень державних коштів.

Сума, яку отримає кожна з родин, буде визначатися індивідуально. Її вираховуватимуть за спеціальною формулою, визначеною у відповідній постанові Кабміну. Компенсація залежатиме від складу сім’ї, стану здоров’я її членів, місця проживання. Контролюватимуть процес придбання квартир спеціально створені в містах та районах області комісії, до яких увійдуть соцпрацівники, спеціалісти з фінансів, капітального будівництва, громадськість.

За два роки на Дніпропетровщині ключі від власного житла отримали понад 180 сімей. Для цього задіяли державний, обласний та місцевий бюджети.


Понад 40 сімей бійців АТО стануть власниками квартир на ДніпропетровщиніВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTNCNKR.jpg