www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У 2017 році доходи обласного бюджету зростуть на 20,5%, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Більше коштів на ремонт доріг, шкіл, дитсадків, лікарень, водоводів, на нове медичне обладнання та соціальні виплати. На колегії у ДніпроОДА обговорили проект обласного бюджету на 2017 рік. Очікується, що доходи обласного бюджети зростуть на 20,5%. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


Доходи обласного бюджету у 2017 році зростуть на півмільярда гривень. Це на 20,5% більше від запланованого на 2016 рік. Додаткові кошти спрямують на важливі соціальні проекти. На ремонт доріг, шкіл, дитсадків, переоснащення лікарень, будівництво водоводів, реконструкцію котельних.

«Бюджет прийнятий перед початком року – це гарантія вчасно проведених тендерів та початку робіт. Вперше за останні роки наприкінці 2015-го Дніпропетровщина прийняла бюджет завчасно. Саме тому у 2016-му без допомоги держави збудовано з нуля перший в Україні дитячий садок, капітально відремонтовано більше сотні доріг міст та районів, будуються водоводи та котельні, реконструюються школи. На наступний рік ДніпроОДА має ще більші плани. Тому вже обчислила бюджет 2017 року, обговорила на відповідній колегії та найближчим часом передасть його до обласної ради», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

До обласного бюджету 2017 року заклали кошти на збільшення всіх соціальних виплат.

В обговоренні бюджету 2017 року під час колегії взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та громадські діячі.

«Плани на 2017 рік дуже амбіційні, однак цілком реальні. Асоціація органів місцевого самоврядування завжди підтримувала і буде підтримувати всі ініціативи обласної влади», - наголосив виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Адамський.

Наприкінці 2015 року вперше в історії України Дніпропетровська область прийняла власний бюджет без затвердженого всеукраїнського. Цей бюджет максимально врахував потреби жителів регіону. Збільшили видатки по всіх сферах розвитку і соціального забезпечення: будівництво та ремонт шкіл, дитсадків, лікарень, водоводів і доріг, соціальні виплати, субсидії та пільги.


У 2017 році доходи обласного бюджету зростуть на 20,5%
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTD8BT0.jpg