Васильківський район
www.vasilk-rn.dp.gov.ua


Не боятися почати все з чистого листа, мріяти, ставити цілі та діяти. З десяток історій успіху від демобілізованих бійців АТО зібрав форум «Захоплені життям». Власним прикладом військові прагнули надихнути побратимів, які після повернення з війни розгубилися та не знають, куди рухатися далі. На власному прикладі вони показали: після АТО життя тільки починається.


«Багато бійців АТО після демобілізації розгублюються: хлопці не повертаються на стару роботу та водночас не знають, чим займатися далі. Ми допомагаємо їм адаптуватися в мирному житті. Для військових проводимо курси водіння, англійської, програмування, організовуємо різноманітні бізнес-тренінги та семінари. Черговий проект – форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО». Він покликаний надихнути бійців на нові звершення», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Бійці виступали у трьох блоках: «Нове життя-нова професія», «Від війни до бізнесу» та «Реалізація соціальних проектів». Відверто ділилися історіями успіху, розповідали про труднощі, які вдалось подолати, давали корисні поради близько десятка військових. Першим на сцену вийшов боєць 93-ї бригади, нині - радник голови ДніпроОДА та голова Обласної асоціації воїнів АТО Іван Начовний.

«Війна сильно змінює, після повернення починається довгий період адаптації. Я сам пройшов цей шлях і буду розповідати власну історію. Як після війни змінилося мій світогляд викладача університету, як став радником очільника області та головою асоціації воїнів АТО, про соціальні проекти, які вдалося реалізувати. Хлопцям потрібно бачити позитивний приклад, щоб рухатися вперед», - поділився Іван Начовний

Власну історію розповідав і боєць 17-ї танкової бригади Олег Кремінський. Чоловік мав успішне підприємство з виробництва пакувальних матеріалів. Потім виникли труднощі, він збанкрутував.

«Крім як управляти нічого не вмів. Сів і почав вивчати програмування. Потім пішов добровольцем на фронт, після демобілізації створив ІТ-компанію. Моя історія про людину, яка втратила все, була на війні, а потім почала з початку зовсім в іншому напрямку. В 48 років! Головна ідея - потрібно не бояться все починати «з нуля». Зараз, маючи мету, можна за короткий час навчитися та досягти успіху», - розповів Олег Кремінський.

Послухати побратимів зібралося кілька десятків військових. За натхненням прийшов боєць 53-ї бригади Іван Гузь.

«До війни працював оператором в контакт-центрі, зараз безробітний. Прийшов сюди, щоб надихнутися і переосмислити щось для себе. Вважаю, такі зустрічі дуже корисні», - сказав хлопець.

Форум «Захоплені життям» - ідея громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей», яку підтримала Дніпропетровська ОДА. Дніпро – друге місто, яке приймає форум. Така зустріч вже проходила в Києві. Організатори планують зробити акцію всеукраїнською.


На сцену форуму "Захоплені життям" вийшло з десяток атошників, які досягли успіху.


Серед них - радник голови ОДА Іван Начовний...


та ІТ-шник Олег Кремінськи.


Послухати історії успіху прийшли кілька десятків людей.


Іван Гузь: "Я прийшов за натхненням".


Учасники форуму довели: ніколи не пізно розпочати все "з нуля".File Attachment Icon
ATTR5OAB.jpg