www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У лікарні ім. Мечникова запрацював сучасний ангіограф, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
В обласній лікарні ім. Мечникова запрацював надсучасний ангіограф. Він дозволяє проводити найтонші операції на судинах серця та головного мозку, пришвидшує реабілітацію пацієнтів. Ангіограф придбали коштом обласного бюджету за 28 мільйонів гривень. Загалом цьогоріч закупили обладнання вже на 124,4 млн. грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Цьогоріч закупили обладнання для медзакладів вже на 124,4 мільйони гривень обласних коштів. Придбали комп’ютерний томограф, рентгени, апарати штучного дихання. Оновлюємо здебільшого реанімаційні відділення обласних лікарень. Сьогодні сучасний комп’ютерний ангіоргаф запрацював в лікарні ім. Мечникова», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Вартість надсучасного французького апарату – 28 мільйонів гривень. Він дозволяє проводити високоточну діагностику та найтонші операції на судинах серця та головного мозку. Ангіограф встановили в лікарні ім. Мечникова та провели його налаштування в рекордно короткі строки – лише за два тижні. Головний лікар Сергій Риженко пояснює: в медзакладі вже вишикувалася черга з пацієнтів, які потребують лікування на такому обладнанні.

«У нашій лікарні є ангіограф, проте він дуже старий – працює більше 20 років. Обладнання практично кожного дня ламалося, це ставило під загрозу життя пацієнтів, - розповів Сергій Риженко. – Новий апарат має набагато більше можливостей. Він дозволяє проводити менш травматичні операції, реабілітація після яких проходитиме значно швидше».

Дніпропетровська ОДА продовжує закуповувати обладнання для лікарень області, тривають торги. Після їх завершення сучасні пристрої отримають обласна дитяча лікарня, обласний кардіоцентр, онкодиспансер та інші великі медзаклади Дніпропетровщини.

У 2015-му лікарні області отримали рекорду кількість обладнання – від томографу до генетичного аналізатора. Загалом 46 одиниць. На це з обласного бюджету виділили 149 мільйонів гривень.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор