Васильківський район
www.vasilk-rn.dp.gov.ua


Креативний дизайн, полиці з цікавою літературою, комп’ютери з Інтернетом, безкоштовний принтер та ксерокс, а ще – зона відпочинку. Такий вигляд має бути у сучасних шкільних бібліотек, переконана Дружина Президента України. У ДніпроОДА Марина Порошенко презентувала дизайн-проект однієї з таких медіатек.


Медіатеки – сучасні бібліотеки у школах з інклюзивною освітою. Марина Порошенко презентувала в ДніпроОДА один з макетів.

«Це вже працююча модель, яку можна брати за приклад і втілювати у життя, – сказала перша леді країни. – У медіатеках можна навчатися, спілкуватися з однолітками, знаходити нових друзів. Це важливо для дітей з особливими потребами».

На Дніпропетровщині 104 інклюзивні школи. Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко зазначив, що цьогоріч медіатеки облаштують у половині таких шкіл.

«Цьогоріч сучасні медіатеки зробимо не менш, ніж у 50 інклюзивних школах регіону. А за два роки сучасні бібліотеки облаштуємо в усіх 104 навчальних закладах», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 104 інклюзивних школах Дніпропетровщини навчаються 276 учнів з особливими потребами.


Дружина Президента презентувала у ДніпроОДА дизайн-проект однієї з медіатек.


Це оновлені бібліотеки у школах з інклюзивним навчанням.


Цьогоріч такі медіатеки облаштують у 50 школах області.

File Attachment Icon
ATT3SK8R.JPG