www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Як працівники ЦНАПів Дніпропетровщини вчаться керувати стресом
Версія для друку Написати листа
Дихальна релаксація, розслаблення м’язів, переключення уваги, медитація – такий алгоритм подолання стресу. Як правильно реагувати в екстремальних ситуаціях навчаються працівники Центрів надання адмінпослуг Дніпропетровщини. Це вже другий дводенний тренінг із стрес-менеджменту, який проводить ДніпроОДА за програмою EGAP Фонду Східної Європи. Загалом практичні навички набудуть понад 250 керівників та адміністраторів Центрів.

Навчитися управляти своїм стресом, координувати психічний стан, швидко відновлюватися після перевантажень і вміти «тримати удар» у критичних моментах – вирішувати ці завдання вчаться працівники ЦНАПів Дніпропетровщини. Для них ДніпроОДА організувала цикл практичних тренінгів.

«Працівники ЦНАПів щодня взаємодіють з населенням: приймають документи, надають консультації. Велике навантаження на роботі може призвести до емоційного вигорання. Аби цього не сталося, команда ДніпроОДА ініціювала серію практичних семінарів для фахівців ЦНАПів. Вони стартували наприкінці 2016-го, цьогоріч навчання продовжуємо. Освітня програма розрахована до липня. Курс пройдуть понад 250 керівників та адміністраторів Центрів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Тренінг дводенний. Він включає набір необхідних технік, вправ та кейсів зі стрес-менеджменту.

Перша частина заняття присвячена стресостійкості. Учасники вчаться управляти емоціями та відновлюватися після роботи. Тема другої частини – клієнтоорієнтованість. Працівники ЦНАПів дізнаються, за допомогою яких компетенцій вони можуть донести клієнту необхідну інформацію.

«Тренінг не тільки вчить розуміти причини й наслідки стресу, але й розповідає, як з ним справитися, як ідентифікувати стресові ситуації до того, як вони виникнуть, – розповіла начальник ЦНАПу Дніпровського району Ольга Таран. – Програма насичена, цікава. Отримані знання стануть у нагоді на практиці».

Підвищувати свою особисту ефективність, не втрачаючи часу на переживання в стресових ситуаціях, вчить тренер-консультант Тетяна Горобець. У її арсеналі – чимало корисних психологічних технік і методик.

«Здатність протистояти стресу – це основна умова збереження психічного і фізичного здоров'я. Усі підказки поруч з нами. Проста порада – правильно дихати. Якщо, видихаючи, ми відчуваємо спокій, значить, видох повинен тривати довше. Ще один інструмент – наше тіло. Можна зняти стрес за допомогою легких фізичних вправ», – зазначила Тетяна Горобець.

Навчання вже пройшли 19 працівників ЦНАПів, наразі навчаються ще 25. Загалом курс відвідають понад 250 фахівців.

На Дніпропетровщині 50 ЦНАПів та їхніх філій, минулоріч вони надали майже півмільйона адміністративних послуг.


Працівники Центрів надання адмінпослуг Дніпропетровини вчаться управляти своїм стресом і «тримати удар» у критичних ситуаціях.


Цикл практичних семінарів організувала ДніпроОДА.


У дводенному тренінгу – набір необхідних вправ та кейсів зі стрес-менеджменту.


«Тренінг не тільки вчить розуміти причини й наслідки стресу, але й розповідає, як з ним справитися, як ідентифікувати стресові ситуації до того, як вони виникнуть», – розповіла учасниця Ольга Таран.


В арсеналі тренера-консультанта Тетяни Горобець багато психологічних технік, здатних подолати стрес.


Навчання вже пройшли 19 працівників ЦНАПів, ще 25 – навчаться.


Загалом курс відвідають понад 250 спеціалістів.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTKL5FA.jpg