www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Дзюдоїстам з вищого училища фізкультури подарували новий автобус Mercedes (ФОТО)
Версія для друку Написати листа
На тренування та змагання – швидко й без затримок. Дзюдоїстам обласного вищого училища фізкультури подарували новий автобус. Mercedes здатний вмістити понад 20 спортсменів. Подарунок вручили обласна федерація дзюдо та облдержадміністрація.


«Сьогоднішній день став радісним для наших дзюдоїстів. Вони отримали автобус, на якому зможуть їздити на змагання та тренування. Без додаткових інвестицій у спорт не обійтися. Допомагає не тільки держава, а й небайдужі меценати. Дякую всім, хто підтримує карате, теніс, греблю… Завдяки соціальному партнерству бізнесу та влади ми розвиваємо спорт», – зауважив радник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.


«Автопарк вищого училища фізкультури розширюється. Тут займається 463 спортсмени. Фінансування – з обласного бюджету. Упевнений, що серед вас є майбутні олімпійські чемпіони. Цей подарунок мотивуватиме до нових спортивних вершин», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.


Урочиста мить – передача ключів від новенького авто.


Mercedes комфортний…


та зручний…


…у ньому понад 20 пасажирських місць.


Слова вдячності від педагогів і учнів.


Обіцяють, тепер показуватимуть ще вищі спортивні результати.


«Займаюся дзюдо вісім років. Подобається, оскільки це красивий вид спорту. Тут важлива не тільки фізична сила, а й техніка. Поки що маю невеликі досягнення. Але упевнений, що мої вершини ще попереду. Дякуємо за автобус. Не будемо тепер запізнюватися на тренування», – не приховує радості вихованець училища Олександр Єфремов.


В училищі виховуються близько 20 дзюдоїстів віком від 13 до 17 років. Серед них – четверо чемпіонів та шестеро призерів України. Ще четверо вихованців входять до складу національної збірної.


«Будемо тепер їздити всією Україною. А якщо знадобиться, то й за кордон. На поїздах їздити не дуже зручно. На автобусі – набагато краще. У нас часто проходять змагання на Західній Україні. Нещодавно повернулися з Луцька, де відбувався Чемпіонат України із дзюдо. Привезли золото та три срібла. Готуємося вже на наступний рік. У нас відбіркові змагання на Чемпіонати Європи та світу», – каже старший тренер відділення дзюдо училища Віктор Лисогоря.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор