www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У Кам'янському коштом обласного бюджету вперше за 20 років капітально ремонтують центральний проспект міста, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Проспект Свободи у Кам'янському – один з тих, що капітально ремонтують на Дніпропетровщині коштом обласного бюджету. Такий ремонт тут вперше за 20 років. Матеріали – сучасні, технології – прогресивні. Паралельно в Кам'янському коштом обласного бюджету ремонтуються ще 2 дороги – бульвар Незалежності та вулицю Запорізьку. Всі ремонти – капітальні.

«На Дніпропетровщині триває ремонт комунальних доріг. На це в обласному бюджеті заплановано 515 мільйонів гривень. В цьому році відремонтують 150 доріг регіону. Нині виконано майже 50% робіт. Ми кардинально змінили підхід до ремонту дорожнього покриття: перейшли від поточного до капітального. Принципова позиція ОДА – дорогу слід ремонтувати так, щоб кілька років до неї не повертатися. Найголовніше – робити все в комплексі: дорожнє покриття, тротуари, бордюри, ливневі каналізації», – зазначив керівник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Сьогодні капітально ремонтують центральну магістраль Кам'янського – проспект Свободи. Одночасно на об'єкті працюють до 60 осіб і 35 одиниць техніки.

«Вже поклали один шар асфальту, попереду ще два. У місцях гальмування автотранспорту застосуємо нову технологію, яка до цього не використовувалася: міцності дорожньому покриттю надасть геосітка. Змонтуємо майже 4 тисячі бордюрів, нанесемо розмітку. Таких ремонтів на моїй пам'яті не було», – окреслює фронт роботи заступник директора підрядної фірми Вадим Єрмоленко.

Гарантія на виконані роботи – п'ять років. Якщо протягом цього часу на дорозі з'являться дефекти, підрядники ліквідовуватимуть їх за свій рахунок. Це прописано в договорі.

«Такі масштабні ремонти не проводилися у Кам'янському останні 20 років. Проспект Свободи – головний: ним рухається найбільше транспорту. Приємно, що в місті відбуваються такі зміни. Спасибі Дніпропетровській ОДА за допомогу», – подякував перший заступник міського голови Кам'янського Олександр Плахотник.

У Кам'янському коштом обласного бюджету укладають нове асфальтове покриття ще на двох дорогах – бульварі Незалежності та вулиці Запорізькій.

На Дніпропетровщині коштом обласного бюджету вже відремонтовано 65 вулиць. Капітальні ремонти тривають ще на 29-ти. Найближчим часом роботи почнуться у Вільногірську на вулиці Гагаріна.

Цьогоріч ДніпроОДА зобов'язала дорожників області щоденно звітувати про роботу на дорогах. Фотозвіти – на сайті облдержадміністрації.

Плани, терміни ремонтів і відповідальні за них компанії – на openbudget.dp.gov.ua.

Комунальні дороги в області ремонтують за рахунок обласного та місцевих бюджетів. План на 2016 рік – капітально відремонтувати 2,8 млн. квадратних метрів дорожнього покриття. На це в місцевих бюджетах різних рівнів передбачено 1,5 мільярда гривень.


У Кам'янському коштом обласного бюджету ремонтують проспект Свободи.


Це центральна мігістраль міста: по ній рухається найбільше автотранспорту.


Одночасно на об'єкті працюють до 60 людей...


...та 35 одиниць техніки.


Дорожники укладають асфальт за сучасною технологією.


Такий масштабний ремонт – вперше за останні два десятиліття.


Гарантія на нову дорогу – 5 років. Якщо за цей час на покритті з'являться дефекти, підрядники зобов'язуються їх ліквідувати власним коштом.


У Кам'янському укладають нове асфальтове покриття також на бульварі Незалежності та вулиці Запорізькій.


На Дніпропетровщині коштом обласного бюджету вже відремонтовано 65 вулиць. Капремонт триває ще на 29-ти.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
2.jpg