www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Три тисячі гектар первозданної природи: на Дніпропетровщині створили новий ландшафтний комплекс
Версія для друку Написати листа
Рідкісні види рослин, тварин та птахів на майже трьох тисячах гектарах землі. На Дніпропетровщині створено довгоочікуване «Межиріччя» - ландшафтний заказник загальнодержавного значення, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Розвиток будь-якого регіону розпочинається з турботи про екологію. Дніпропетровщина першою впровадила екологічні адмінпослуги онлайн, спільно з IT-волонтерами розробила унікальний екосайт. У відкритому доступі – дані про обсяги викидів кожного з підприємств області, – сказав Валентин Резніченко. – Ми впроваджуємо нові природоохоронні проекти, збільшуємо заповідний фонд області».

«Межиріччя» хотіли створити ще 12 років тому, та реальні кроки з розробки та узгодження проекту були зроблені лише протягом останнього року.

Днями Президент країни підписав указ про створення Межиріччя» - загальнодержавного ландшафтного заказника.

Даний комплекс розташований між річками Самара та Вовча Павлоградського району. Його загальна площа – майже три тисячі гектарів. На степових ділянках, дібровах та соснових лісах заказника оселилися 182 види тварин та 130 видів – птахів.

У заказнику налічується 456 видів рослин, 19 з них червонокнижні.

Територія охороняється. Щоб зберегти первозданність природи, тут заборонено шкодити флорі та фауні, забруднювати водойми, заїжджати на авто, розпалювати багаття.

Потрапити до ландшафтного комплексу можна з сел В’язівок, Вербки, Межиріч, Булахівка Павлоградського району. Незабаром тут встановлять спеціальні позначки.

Загалом на Дніпропетровщині 178 заказників та пам’яток природи.


Три тисячі гектар первозданної природи: на Дніпропетровщині створили новий ландшафтний комплекс
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
LGERAjsMFSQ.jpg