www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У селищі Межова реконструювали спортивний стадіон, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Нові трибуни, бігові доріжки, футбольне поле, роздягальні й душові, гральні зони – у Межовій реконструювали спортивний стадіон. Він чекав на відновлення з 2012 року. Привести стадіон до ладу попрохали мешканці селища – команда Валентина Резніченка проект підтримала. Уже наступного року тут планують проводити змагання з футболу, легкої атлетики, волейболу, баскетболу.


«Дбаємо, аби спортсмени та мешканці області тренувалися в комфортних умовах. Цьогоріч відкрито новий спорткомплекс у Дніпрі. Це перший спортивний об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Реконструйовано стадіон у Межовій. Тут сучасне футбольне поле, нові бігові доріжки, є все необхідне для гри у волейбол та міні-футбол. Спортом зможуть займатися всі бажаючі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Стадіон у Межовій потребував оновлення з 2012 року. У 2015-му жителі селища попрохали відновити спортивний об’єкт на одному з виїзних прийомів очільника регіону Валентина Резніченка. Реконструкція стадіону розпочалася у 2016-му.

«Стадіон потрібний нашому району. З 2011 року щорічно проводимо районний чемпіонат з футболу, у якому беруть участь до 12 команд. Є азарт, спортсмени, вболівальники. Дякуючи керівнику області цьогоріч ми отримали довгоочікуваний стадіон. Тепер зможемо приймати змагання й обласного рівня», – підкреслив заступник голови Межівської райдержадміністрації Сергій Богдан.

На оновлення стадіону пішло півроку. За цей час підрядники демонтували старі трибуни і встановили нові. У допоміжних приміщеннях капітально відремонтували роздягальні, душові, кабінети тренерів, установили енергозберігаючі вікна та двері, утеплили фасад, на даху – нова покрівля.

На стадіоні облаштовані футбольне поле та бігові доріжки, створені волейбольний та баскетбольний майданчики, є поле для міні-футболу.

«Це єдиний центральний стадіон у районі. Донедавна змагання проводилися на напівзруйнованому стадіоні. А тепер краса: радіють і спортсмени, і мешканці. Він відкритий для всіх, зможемо запрошувати на змагання й інші райони. Новий стадіон – обличчя спортивної Межівщини», – каже член Межівської федерації футболу Валерій Романій.

Новий спортивний об’єкт готовий приймати змагання і здатний вмістити майже 2 тисячі глядачів.

Уже кортить випробувати шкіряний м’яч на новенькому полі воротарю футбольного клубу «Межова» Віктору Горбунову. «Тут була повна розруха – тепер око радіє. Після реконструкції сюди із задоволенням ходитимуть і футболісти, і глядачі. Будуть цікаві матчі, буде зручно грати», – не приховує радості спортсмен.


У Межовій довгоочікувана подія.


Тут реконстрували спортивний стадіон.


Він чекав на оновлення чотири роки.


Установлені нові трибуни.


Облаштовані бігові доріжки...


...футбольне поле...


Нові ігрові зони огорожені.


У допоміжних приміщеннях відремонтувані роздягальні й душові, установлені енергозберігаючі вікна та двері, утеплений фасад, на даху – нова покрівля.


На оновлення стадіону пішло півроку.


«Стадіон потрібний нашому району. Є азарт, спортсмени, вболівальники. Дякуючи керівнику області цьогоріч ми отримали довгоочікуваний стадіон. Тепер зможемо приймати змагання й обласного рівня», – підкреслив Сергій Богдан.


Новий стадіон здатний вмістити майже 2 тисячі глядачів.


«Донедавна змагання проводилися на напівзруйнованому стадіоні. А тепер краса: радіють і спортсмени, і мешканці. Новий стадіон – обличчя спортивної Межівщини», – каже Валерій Романій.


Вхід до нового стадіону відкритий усім бажаючим.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTNPEZ9.jpg