www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Від будівництва соціально важливих об’єктів до презентації книги: головні події тижня від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Будівництво поліклініки та дитсадка, нові меблі та обладнання для районної лікарні, розчищення річки та презентація книги в ДніпроОДА. Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини на щотижневому публічному звіті облдержадміністрації розповів заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.


У 2016 році доходи Дніпропетровщини зросли більш ніж на третину. За 11 місяців бюджет поповнився на 14,5 мільярдів гривень.

За тиждень за призначенням субсидій звернулися 7,4 тисячі сімей, отримали держдопомогу - 7,6 тисячі сімей. Субсидії вже користуються майже 500 тисяч мешканців області.

«Оформити субсидію можна у будь-який зручний спосіб. Не виходячи з дому - через портал igov.org.ua, звернувшись особисто в управління соцзахисту за місцем реєстрації або ж відправивши заповнені заяви і декларації поштою», - зазначив Володимир Юрченко.

Черговий медзаклад області отримав гуманітарку із Франції. Багатофункціональні ліжка і медобладнання доставили до Покровської районної лікарні.

Дніпропетровщина стала першою, хто підтримав мешканців Торецька Донецької області. Тридцять тисяч жителів міста залишилися без води через потрапляння снаряда в центральний водопровід.

«Дніпропетровщина відправила на Схід сорок тонн питної води. Її передали в дитсадки, школи, лікарні, - розповів Володимир Юрченко. - Зараз водопостачання в Торецьку відновлено».

На 93% зроблено реконструкцію обласної дитячої поліклініки, повністю роботи завершать до кінця року. Після відкриття щодня поліклініку зможуть відвідувати близько 800 дітей, на рік медзаклад прийматиме до 250 тисяч пацієнтів.

Майже на 90% виконані роботи з будівництва дитячого садка в Дніпрі на житловому масиві Лівобережний-3. Він прийме 220 вихованців. Це другий садочок, який цьогоріч в області будують «з нуля». Перший вже відкрили в Слобожанському Дніпровського району.

На альтернативне паливо перевели котельню Царичанської лікарні. Очікувана економія - 500 тисяч гривень в рік.

«За два роки команда Валентина Резніченка модернізувала 30 котелень, 18 з них в 2016-му. Всі вони обслуговують садочки, школи, лікарні», - повідомив Володимир Юрченко.

Завершується розчищення річки Піщанка в Орлівщині. Вже відновили течію водойми, до кінця року прокладуть водопропускні споруди. Екологічний проект ліквідує підтоплення майже півтисячі садиб.

В ДніпроОДА пройшов черговий семінар для бізнесменів. Цього разу підприємцям розповіли, як залучити до своєї роботи професійних консультантів і в яких питаннях вони можуть допомогти.

Книгу «Шенгенська історія» в ДніпроОДА презентував Андрій Курков. Це вже 12-та творча зустріч в облдержадміністрації. Тут вже побували Павло Паштет Белянський, Gorky Look, Serg Marco, Орлуша, Сергій Іванов, Олексій Горбунов.

Переглянути щотижневий публічний звіт ДніпроОДА можна за посиланням.


Про гуманітарну допомогу,..


альтернативне опалення,..


допомогу для сусідньої області,..


екологічні проекти...


під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА...


розповів заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.


Черговий публічний звіт - вже наступного понеділка.


Від будівництва соціально важливих об’єктів до презентації книги: головні події тижня від ДніпроОДА

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTV1DNS.jpg