www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Про Героїв, запеклі бої та дітей на війні: в ДніпроОДА відкрили виставку відомого військового фотографа Дмитра Муравського
Версія для друку Написати листа
Понад сім десятків світлин з найгарячіших точок АТО. За кожною з них – історія: про героїв України, тяжкі військові будні, запеклі бої, дітей війни. В Дніпропетровській ОДА відкрилася виставка відомого фоторепортера Дмитра Муравського. Поринути в атмосферу подій на Сході може кожен бажаючий. Вхід на виставку вільний.


«Організовувати виставки в ДніпроОДА стало традицією. Біата Куркуль, Роман Малко, Олександр Шульман, Олександр Глядєлов – це ще не повний список талановитих людей, які представляли свої роботи про війну в облдержадміністрації. Сьогодні презентуємо фотовиставку відомого майстра репортажу Дмитра Муравського. Відвідати її можуть всі бажаючі, вхід вільний», - зазначив радник голови ОДА Юрій Голик.

На відкриття виставки Дмитро Муравський прийшов в камуфляжному вбранні, бо лише нещодавно повернувся з передової. В найгарячіших точках АТО фоторепортер знімає практично з самого початку війни. Побував в Авдіївці, Широкіному, Донецькому аеропорту.

На виставці в ДніпрОДА – 70 фотографій. На знімках відображені запеклі бої, робота лікарів, будні справжніх українських героїв, життя дітей війни. Дмитро Муравський каже: кожна фотографія – то ціла історія. І показує на одну, знакову для нього світлину. На фотографії – українські бійці на старому танку, в небі розвивається український прапор.

«Ця фотографія зроблена у вересні 2015-го в районі Маріуполя. Для мене вона - символ цієї війни. Вона показує, що головна на війні – не техніка, а героїзм наших воїнів. На цьому все тримається», - поділився Дмитро Муравський.

Гордість за українських Героїв – так одностайно описали свої відчуття після перегляду виставки її перші відвідувачі. 14-річна Маша Сечіна зізналася, що не очікувала таких сильних вражень від експозиції.

«Ти розумієш, що це твій народ. Що у нас в Дніпрі все добре, а зовсім недалеко іде війна. Хочеться просто сказати «дякую» людям, які захищають нас. У цих героїв також є сім’ї та рідний будинок, але вони пішли на війну, щоб зберегти мир на Батьківщині», - сказала Маша.

Виставка Дмитра Муравського триватиме два тижні в холі Дніпропетровської ОДА. Адреса: проспект Поля, 1. Вхід вільний.


В Дніпропетровській ОДА презентували фотовиставку Дмитра Муравського.


Фотографії майстра репортажу - прямо з передової.


Це фото, на думку автора, символ війни.


Дмитро Муравський: "Ця фотографія показує, що головна на війні – не техніка, а героїзм наших воїнів".


На знімках можна побачити запеклі бої,..


будні українських військових,..


дітей на війні.


Перші глядачі вже переглянули виставку.


Відвідувачі зізналися: знімками вражені.


Маша Сечіна: "Хочеться просто сказати «дякую» людям, які захищають нас".


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
4.jpg