www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У Царичанському районі добудовують новий дитячий садок, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Просторі та теплі кімнати, енергозберігаючі вікна, нові меблі, кабінети естетичного виховання. Все це буде в новому дитячому садку «Калинка». Його будівництво завершується у Ляшківці Царичанського району. Роботи виконані вже на 85%. Після відкриття дошкільний заклад відвідуватимуть 70 хлопчиків та дівчаток. Цьогоріч команда Валентина Резніченка створює понад 1,5 тис. додаткових місць в садках регіону.


«Продовжуємо реконструювати та будувати в області соціально важливі об’єкти. Протягом року створюємо в області півтори тисячі нових місць для дошкільнят. Відкриваємо шість навчально-виховних комплексів, два садочки зведені «з нуля». Капітально ремонтуємо та реконструюємо ще п’ять садочків, один з них – у Царичанському районі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

28 років тому у Ляшківці починали зводити сільський клуб. Проте далі стін будівництво не пішло. Об’єкт заморозили. У 2015 році голова Ляшківської сільради прийшла на прийом до очільника області Валентина Резніченка. Прохала про одне – перетворити недобудований клуб на дитячий садок.

«Я 21 рік працюю сільським головою і мріяла про дитячий садок. Той, що у нас є, переповнений, і розрахований лише на одну групу. Протягом 30 років довгобуд псував зовнішній вигляд нашого села. А незабаром відчинить двері новий садок. Ми дуже довго чекали цього свята на нашій території. Безмежно вдячна керівнику області та його команді», – зазначила Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.

Цьогоріч розробили проект і розпочали будівництво. Роботи завершені на 85%. Після відкриття дошкільний заклад відвідуватимуть 70 хлопчиків та дівчаток.

На відкриття нового дитсадка з нетерпінням чекає Оксана Шарівська. Водитиме туди свою доньку Анюту.

«Ми раді, що цей проект втілили для наших дітей. Вони будуть розвиватися і матимуть більше можливостей», – каже жінка.

Бабуся Людмила Білоус також радіє. До нового садка ходитиме її дворічна онука Настуся. «Ми дуже раді, що в нашій громаді приділяють увагу комфорту, добробуту та майбутньому нашого села. А майбутнє – це діти. Будуть діти – буде життя на селі. Низький уклін губернатору області. Спасибі за небайдужість і турботу», – подякувала жінка.

У новобудові повністю замінили дах, установили нові вікна, утеплили фасад, змонтували систему опалення та вентиляції. Завершується внутрішнє оздоблення приміщень.

Стіни у дитячих кімнатах планують пофарбувати у рожевий та бежевий. На другому поверсі працюватимуть кабінети естетичного виховання – музики, малювання, хореографії.

«На початок робіт тут крім коробки та заваленого даху нічого не було. Все, що ви тут бачите, зроблено за п’ять місяців. До кінця року хочемо завершити всі роботи», – розказав головний інженер підрядної фірми Дмитро Біляєв.


У Царичанському районі завершується будівництвого дитячого садка "Калинка".


Він матиме ось такий вигляд.


Незабаром він відчинить двері для 70 хлопчиків та дівчаток.


«Ми дуже раді, що в нашій громаді приділяють увагу комфорту, добробуту та майбутньому нашого села. А майбутнє – це діти. Будуть діти – буде життя на селі. Низький уклін губернатору області. Спасибі за небайдужість і турботу», – подякувала Людмила Білоус.


У новому дитсадку будуть просторі та світлі кімнати...


...енергозберігачі вікна...


нові двері....


Стіни пофарбують у бежевий та рожевий.


Фасад утеплили.


На фініші – внутрішнє оздоблення приміщень....


...на підлогу кладуть плитку


Майже 30 років тому тут мав бути сільський клуб.


«Протягом 30 років довгобуд псував зовнішній вигляд нашого села. А незабаром відчинить двері новий садок. Ми дуже довго чекали цього свята на нашій території. Безмежно вдячна керівнику області та його команді», – зазначила Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.


Як було...


Як стало...


«На початок робіт тут крім коробки та заваленого даху нічого не було. Все, що ви тут бачите, зроблено за п’ять місяців. До кінця року хочемо завершити всі роботи», – розказав підрядник Дмитро Біляєв.


«Ми раді, що цей проект втілили для наших дітей. Вони будуть розвиватися і матимуть більше можливостей», – каже Оксана Шарівська.


Цьогоріч команда Валентина Резніченка створює понад 1,5 тис. додаткових місць в садках області.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTS0ZFS.jpg