www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Роботи з реконструкції обласної дитячої поліклініки виконані вже на 70%, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині реконструюють будівлю поліклініки обласної дитячої лікарні. Під діагностичний центр тут виділять три поверхи, а на четвертому розмістять відділення для виходжування недоношених. Нині виконано вже 70% робіт, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Реконструюємо тридцятирічну будівлю поліклініки обласної дитячої лікарні. На це з обласного та державного бюджетів виділено понад 100 мільйонів гривень. Після відкриття тут допомагатимуть маленьким пацієнтам зі всього регіону. На трьох поверхах будуть кабінети для прийому та сучасне медобладнання, на четвертому – неонатальне відділення для порятунку новонароджених, – сказав Валентин Резніченко. – Нині виконано вже 70% робіт».

Над колишньою трьохповерховою поліклінікою добре попрацювали, каже головний інженер генпідрядної організації Сергій Грушевський: «Добудували два поверхи – один під неонатальне відділення, інший – технічний. Зробили окремі входи, ліфти, підвели комунікації. Вже майже впоралися з фасадами, всередині йдуть малярні роботи, будівельники укладають плитку».

Завершити реконструкцію поліклініки планують наприкінці цього року.

«Ми з нетерпінням чекаємо на відкриття, – каже головний лікар дитячої обласної лікарні Наталія Дементьєва. – Для виходжування недоношених малюків потрібні спеціальні умови – від певної температури повітря до сучасного медобладнання. У реконструйованої поліклініки буде все необхідне. Не менш важливо, що ми матимемо й свій діагностичний центр. Зараз усі обстеження ми робимо в стаціонарах».

Після відкриття щоденно поліклініку відвідуватимуть близько 800 дітей зі своїми батьками. У новому неонатальному відділенні одночасно виходжуватимуть 16 малюків.

Щороку обласна дитяча лікарня приймає до 250 тисяч пацієнтів.


Обласну дитячу поліклініку реконструюють.


Вже виконано 70% робіт.


Добудовано два поверхи,


... зроблені окремі виходи,


... підведені комунікації.


Нині будівельники працюють всередині будівлі.


Укладають плитку,


... займаються монтажем.


Робота кипить.


На черзі - благоустрій території.


Завершити реконструкцію поліклініки будівельники планують до кінця року.


Медзаклад матиме такий вигляд.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
2 Вже виконано 70% робіт..jpg