www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Амбулаторії Дніпропетровщини отримають сучасне медобладнання, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Електрокардіографи, тонометри, глюкометри, сумки сімейних лікарів. Півтора десятки амбулаторій Дніпропетровщини отримають обладнання та витратні матеріали від німецького товариства GIZ. Допомога надійде до кінця року. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«У 2016-му на придбання нового обладнання для лікарень Дніпропетровщини з обласного бюджету виділяємо 150 мільйонів гривень. Вже придбали комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання, аналізатори. Загалом - понад 30 одиниць обладнання на майже 80 мільйонів гривень», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Крім дороговартісних приладів лікарні отримують й портативне обладнання, медінструменти та витратні матеріали, які щодня необхідні для огляду та діагностики пацієнтів. В оснащенні медзакладів таким інвентарем області допомагають закордонні партнери.

До кінця року обладнання та витратні матеріали для амбулаторій Дніпропетровщини передасть німецьке товариство GIZ. Їх отримають медзаклади в Апостолівському, Дніпровському, Криничанському, Магдалинівському, Софіївському та Солонянському районах. Загалом область очікує по 20 портативних електрокардіографів, тонометрів, фонендоскопів, глюкометрів, сумок для сімейних лікарів, 40 упаковок тест-смужок для глюкометра. Все це необхідно для роботи сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів.

На Дніпропетровщині 412 амбулаторій сімейної медицини. Там пацієнтам надається первинна меддопомога. Це діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, профілактичні огляди, медичні консультації.


Амбулаторії Дніпропетровщини отримають сучасне медобладнання

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT5VDFC.jpg