ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Виходять на татамі дзюдоїсти: двоє дніпропетровців виграли бронзу на Кубку Європи
Версія для друку Написати листа
У Чехії завершився Кубок Європи із дзюдо. Участь у ньому взяли понад 700 спортсменів з 29 європейських країн. Двоє дзюдоїстів Дніпропетровської школи вищої спортивної майстерності завоювали дві бронзові медалі. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

У чеському місті Тепліце фінішував Кубок Європи із дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. Змагання принесли українській команді чотири медалі різного ґатунку. У складі національної збірної відзначилися два вихованця дніпропетровської школи дзюдо.

У перший день змагань у ваговій категорії до 60 кг бронзу виборов Сергій Мишалов. На шляху до нагороди він провів сім поєдинків і лише в одному – за вихід у чвертьфінал – поступився азербайджанцю Ібрагіму Алієву.

У другий день удача знову посміхнулася дніпропетровцям. Микиті Матлашевському в категорії до 81 кг вдалося посісти третє місце. На чеських татамі він здобув три дострокові перемоги над суперниками з Хорватії, Італії та Німеччини. У півфіналі наш дзюдоїст поступився українцеві Федору Федорчуку. У поєдинку за бронзу напору Матлашевського не зміг протистояти німець Маркус Сейферт.

Ця бронза на європейських змаганнях – уже третя в скарбничці 16-річного Микити Матлашевского. Торік він був третім на кадетському Кубку Європи в Румунії. У березні 2016-го дніпропетровський дзюдоїст виборов бронзу на Кубку Європи у хорватській столиці Загреб.

Обидва дніпропетровські спортсмени відібрані на кадетський Чемпіонат Європи U18, який пройде 1-3 липня у Фінляндії, у місті Вантаа.

У перший день змагань у ваговій категорії до 60 кг бронзу виборов Сергій Мишалов (другий праворуч).

У поєдинку за бронзу Микита Матлашевський (перший праворуч) впевнено переміг німця