www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Рік інфраструктурних проектів: Валентин Резніченко розповів про підсумки роботи команди ДніпроОДА у 2016-му
Версія для друку Написати листа
Відремонтовані дороги, збудовані та реконструйовані водоводи, модернізовані котельні, нові дитячі садочки та сонячні електростанції, довгоочікуване соціальне житло, відремонтовані школи. Про реалізовані цьогоріч інфраструктурні проекти розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Цьогоріч команда Дніпропетровської ОДА реалізувала понад сотню важливих інфраструктурних проектів. Ми ремонтували дороги, модернізовували котельні, ремонтували школи, зводили «з нуля» садочки, відкривали сонячні електростанції. На наступний рік маємо нові плани. Будемо будувати ще більше», сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч у Дніпропетровській області відремонтували 156 доріг, загалом за два останні роки – вже більше трьох сотень. Аби взимку тримати асфальтне покриття в порядку, для міст та районів придбали понад 30 одиниць спецтехніки.

18 котелень при школах, садках та лікарнях Дніпропетровщини модернізували. Нині вони працюють на альтернативному паливі.

Цьогоріч в Нікополі, Покрові і Марганці відмовилися від централізованої системи опалення, натомість збудували понад 20 сучасних котелень для соцсфери. А ще - укріпили з чотири десятки електромереж, замінили понад 20 кілометрів теплотрас. Завдяки такій модернізації у найближчі п’ять років ці населенні пункти заощадять на опаленні близько мільярда гривень.

В області звели сонячну електростанцію у Підгородньому, продовжують будувати ще одну – у Нікополі.

У Покровському звели житловий будинок на 30 квартир, будівництво соціального житла триває у Васильківці, Петропавлівці, Царичанці та Вербоватівці Юр’ївського району.

У 2016-му на Дніпропетровщині відремонтували 33 школи. Добиратися на навчання з комфортом сільським учням допомагають 70 автобусів. Стільки за два роки придбала команда Валентина Резніченка.

Цьогоріч в області збудували та реконструювали 20 садочків та навчально-виховних комплексів, два з них - звели «з нуля» . Це садочки на Лівобережному-3 у Дніпрі та у селищі Слобожанське. Останній вже відвідують 220 малюків.

У Дніпрі відкрили перший в області реабілітаційний центр для дітей-аутистів. Щороку тут готуватимуть до школи 15 хлопчиків та дівчаток.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTZANW3.jpg