www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Сучасне кардіологічне обладнання отримала Нікопольська районна лікарня, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Дистанційно передавати цифрову електрокардіограму та оперативно надавати допомогу пацієнтам – таку можливість тепер має Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Медичний заклад отримав 11 апаратів, які дозволять передавати показники кардіограми з дому пацієнта до лікарні. Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ продовжує фінансування десяти грантових проектів на Дніпропетровщині.


«За два роки Дніпропетровщина прихистила понад 100 тисяч переселенців. Їхні нагальні проблеми вирішуємо спільно з міжнародними партнерами. Один з них – німецька федеральна компанія GIZ. Вона провела грантовий конкурс для територіальних громад області і підтримала 10 проектів. Тепер за грантові кошти поліпшують послуги бібліотек, лікарень, соціальних центрів, громадських організацій регіону. Виграють і переселенці, і приймаючі громади», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 11 діагностичних комплексів «Телекард». Вони дозволять знімати цифрову електрокардіограму у пацієнта вдома та дистанційно передавати її до районної лікарні. Для цього достатньо мати Інтернет, телефонний або мобільний зв’язок.

«Це підвищить рівень медичних послуг в районі, пришвидшить надання невідкладної допомоги, знизить рівень інвалідності та смертності від серцево-судинних захворювань. Завдяки «Телекарду» ми виграємо час», – назвала переваги сучасного оснащення головний лікар Нікопольського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Келембет.

Медики Нікопольської районної лікарні та сільських амбулаторій пройшли навчання по роботі з новим обладнанням.

Придбали сучасне обладнання за грантові кошти німецької компанії GIZ. Загальний бюджет проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості переселенців» – до 6 мільйонів гривень. Для того, щоб визначити проекти для фінансування, з липня по серпень 2016 року на Дніпропетровщині провели конкурс. Подати заявки могли об’єднані територіальні громади, комунальні установи та громадські організації області. Перемогли 10 проектів.

Фінансування грантових проектів розпочалося з Новов’язівської амбулаторії Юр’ївського центру первинної медико-санітарної допомоги, яка отримала п’ять функціональних ліжок з електроприводом.


Сучасний комплекс "Телекард" дозволить підвищити рівень медичних послуг, пришвидшить надання невідкладної допомоги, знизить рівень серцево-судинних захворювань.


Медики Нікопольської районної лікарні та сільських амбулаторій пройшли навчання по роботі з новим обладнанням.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT7FQSM.JPG