www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно побачити Словенію
Версія для друку Написати листа
Теплі пляжі Адріатичного моря, засніжені гори та відомі карстові ліси. Мешканців Дніпропетровщини запрошують побачити всю красу Словенії на власні очі. У Дніпрі протягом місяця працюватиме унікальна фотовиставка, присвячена 25-річчю незалежності європейської країни.


Словенія – одна з держав Центральної Європи. Вона по-райському мальовнича, хоч і доволі маленька. За день її можна об’їхати вздовж і впоперек, бо за площею дорівнює Волинській області. Побачити Словенію можна на власні очі, не виїжджаючи за межі України. Для цього достатньо завітати на унікальну фотовиставку «Відчуваю Словенію. Відчуваю 25». Вона відкрилася у Дніпрі.

Про країну на півдні Європи розповідатимуть 40 фотографій. Знімки відбирали на конкурсі, на який словенські фотографи подали близько 3 тис. своїх робіт.

У «вікні» в Словенію можна побачити гостинну країну з альпійськими хребтами, придунайськими рівнинами і адріатичним узбережжям. Словенці пишаються своєю державою, називаючи її шматочком раю.

Виставку для мешканців Дніпропетровщини організували Посольство Республіки Словенія в Україні та Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові.

«Це наша розповідь українцям про Словенію. Наші країни не мають спільних кордонів, але ми дуже близькі, – упевнена Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах. – І Словенія, і Україна народилися в 1991 році. Україна однією з перших підтримали молоду Словенію. І сьогодні, в момент серйозних випробувань для України, словенці залишаються її добрими друзями».

Експозиція вже побувала в Києві, Житомирі, Одесі та Харкові.

Виставка працюватиме у Дніпрі до 18 грудня на другому поверсі Центру торгівлі та відпочинку «Дафі» за адресою: бул. Зоряний, 1А, тел.: (056) 373-91-31. Вхід вільний.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор