www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Вже цього тижня військові разом з українськими зірками презентують перший диск пісень, народжених в АТО, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Вже цього четверга військові та українські зірки разом вийдуть на сцену в одному з центральних концерт-холів країни. Так презентують перший та єдиний диск пісень, написаних у донбаських окопах. На ньому - майже три десятки авторських композицій, які звучали на фестивалі «Пісні, народжені в АТО», організованому Дніпропетровською ОДА. На презентації зберуться майже 2 тисячі слухачів. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.


«Перший та єдиний в Україні диск пісень, народжених в АТО, готовий. Презентуємо його вже цього четверга під час великого концерту в Києві. В одному з центральних концерт-холів країни на сцену разом вийдуть талановиті бійці та українські зірки. Співатимуть зворушливі та патріотичні композиції, які полюбилися тисячам меломанів. Послухати їх збереться майже дві тисячі людей. Кожен з них отримає в подарунок диск з атошними піснями», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Презентація диску відбудеться 22 вересня в київському Жовтневому палаці. На концерті виступатимуть лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО». До них приєднаються українські зірки. Віктор Павлик, Олексій Горбунов, Світлана Тарабарова, Андрій Джеджула, групи «OT VINTA», «Друга ріка» - це ще не повний список тих, хто вийде на сцену разом з бійцями.

Послухати співаків зберуться люди зі всієї країни. Це військові з сім’ями, волонтери, прихильники фестивалю атошних пісень. О 18.30 відбудеться прес-конференція для журналістів, а вже о 19.00 стартує тригодинний концерт.

Ідея записати диск атошних пісень з’явилася одразу після фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Його Дніпропетровська ОДА разом з обласною асоціацією воїнів АТО організувала в травні. Над створенням альбому лауреати фесту, звукорежисери, дизайнери, юристи працювали протягом трьох місяців. До диску увійшли майже три десятки авторських композицій, які звучали на фестивалі пісень, народжених в АТО. Є там й пісні відомої української виконавиці Світлани Тарабарової, волонтера Христини Панасюк та групи «Tarantinos». Перший тираж альбому - 3 тисячі екземплярів, планується й додатковий тираж.
В травні бійці АТО вперше заспівали свої авторські пісні з великої сцени.


Послухати військових зібрався повний зал.


Хлопці співали про любов, дружбу, надію.


Проникливі композиції розчулили слухачів. Вони полюбилися тисячам людей.


Протягом трьох місяців створювали диск пісень, народжених в АТО.


Над ним бійці працювали в професійній студії.


Диск вже готовий. Його тираж - 3 тисячі екземплярів.


Диск презентують 22 вересня.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
8.jpg