www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
До старту опалювального сезону – місяць: як міста та райони Дніпропетровщини готові до зими?
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровська область майже повністю готова до опалювального сезону. Він стартує 15 жовтня. До холодів приводять до ладу тепломережі, котельні, житлові будинки, соціальну сферу. Про підготовку до зими міста та райони області, а також керівники комунальних і енергопостачальних підприємств звітували на колегії у Дніпропетровській ОДА. На ній підбили підсумки роботи за останні чотири місяці.

«До 1 жовтня Дніпропетровщина має бути стовідсотково готовою до зими. Важливо підготувати все, як слід, щоб подати тепло в домівки, школи та лікарні відразу, як буде така потреба. Керівники міст і районів області особисто несуть за це відповідальність. Вони звітують, що провели всі заходи з підготовки до опалювального сезону. Однак головним підтвердженням підготовки є підписані паспорти та акти готовності», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Усього в області перевірять 15,5 тисячі будинків. На сьогодні паспорти готовності отримали понад 14 тисяч багатоповерхівок. Пасуть задніх Жовті Води та Новомосковськ.

Спеціалісти оцінили стан 1426 котелень: вони технічно готові до початку опалювального сезону. У планах – перевірка ще 55 котелень.

Підписано 144 акти готовності котелень до зими. Найгірші показники у «Теплоенерго» Дніпра та «Криворіжтепломережі» Кривого Рогу: тут жодного акту.

«У нас декілька теплових підприємств. Основне – «Міські теплові мережі». Воно на 99% готове до зими. «Теплоенерго», дійсно, відстає, але протягом тижня ми виправимо ситуацію», – запевнив заступник директора департаменту житлового господарства Дніпра Владислав Грицай.

«Котельні Кривого Рогу в технічному плані готові розпочати опалювальний сезон хоч завтра. До 1 жовтня завершимо опробування резервного котла на центральній котельній. У соціальній сфері паспорти готовності підписані повністю, до 20 вересня завершимо по житловому фонду», – пообіцяв заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко.

Майже стовідсотково готові прийняти теплоносії школи, дитсадки та лікарні області. Слід пришвидшити підготовчу роботу в Марганці та Першотравенську, а також у Васильківському, Верхньодніпровському та Магдалинівському районах.

Оснащення будинків тепловими лічильниками – окремий пункт плану з підготовки до холодів. Це допоможе заощадити кошти мешканців. Нині встановлено майже 2,4 тисячі лічильників, план – близько 7 тисяч.

Найкраща динаміка з монтажу лічильників тепла у Кривому Розі – 51%, Дніпрі – 42%, Новомосковську – 21,2%. Відстають КП «Жовтоводськтепломережа», «Павлоградтеплоенерго» та Тернівське ЖКП.

«У технічному плані області нічого не завадить своєчасно розпочати опалювальний сезон. Ми знаємо свої слабкі місця, але маємо сили та ресурси задля стабільного проходження зими. В умовах холодів ми всі повинні бути єдиним цілим», – нагадав директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Андрій Коломоєць.
Всього до початку опалювального сезону мають бути готові 1 481 котельня, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисячі житлових будинків, 220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та вишів області.


У Дніпропетровській ОДА міста та райони звітували про підготовку до опалювального сезону.


Їм нагадали, що вони особисто несуть відповідальність за тепло у квартирах, лікарнях, школах та дитячих садках.


Головним підтвердженням підготовки є підписані паспорти та акти готовності.


До зими мають бути готові майже 1,5 тис. котелень, 2,4 тис км теплових мереж, 15,5 тис. багатоповерхівок,


...220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитсадків, технікумів та вишів області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTAYTL4.jpg