www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У 2017 році на Дніпропетровщині втілили понад 20 екопроектів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У 2017 році на Дніпропетровщині втілили понад 20 екопроектів. Вони покращили життя майже 100 тисяч мешканців області, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Багато років на Дніпропетровщині ніхто не приділяв увагу екології, мовляв, це питання другорядне. Натомість за цей час в регіоні накопичилося безліч проблем: річки стали брудними та замулилися, від підтоплень потерпали тисячі людей. Два роки тому почали змінювати цю ситуацію. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко, - розповів Валентин Резніченко. - У 2017-му втілили понад 20 екопроектів. Це допомогло поліпшити життя 100 тисяч мешканців області».

У 2017 році у восьми районах області розчистили з десяток річок. Так, знову стала повноводною Мокра Сура, яка багато років нагадувала струмок. Цей проект не тільки врятував від підтоплень понад 4 тисячі мешканців Сурсько-Литовського, а й подарував місцевим зону відпочинку.

У Марганці від підтоплень захистили оселі 50 тисяч жителів. За одним екопроектом розчистили та поглибили річку Томаківка. За іншим – по вулицях, які найбільше потерпали від підтоплень, змонтували дренажну систему.

У 2017-му продовжили проект із зариблення Дніпра. У річку випустили 1,2 млн тон мальків коропа, товстолобика та білого амура. Ця риба харчується зеленими водоростями і таким чином фільтрує воду.

Екосайт ecoinfo.pro визнали найоригінальнішим IT-проектом в Україні. Він переміг у конкурсі стартапів за програмою EGAP. Цей проект ДніпроОДА та ІТ-волонтери запустили два роки тому. На сайті можна дізнатися про стан довкілля в конкретному місці області, які заводи найбільше впливають на екологію в цій точці та де знаходяться найближчі зони відпочинку.


Розчистка Мокрої Сури врятувала місцевих від підтоплень...


та подарувала зону відпочинку


Розчистили й Інгулець,..


Кільчень,..


Томаківка.


У 2017 продовжили проект із зариблення Дніпра


Екосайт ecoinfo.pro визнали найоригінальнішим IT-проектом в Україні
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT1B2J0.jpg