Васильківський район
www.vasilk-rn.dp.gov.ua


11 жовтня у Васильківці в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва. У заходах взяли участь учасники бойових дій на сході України, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, воїни-афганці, працівники установ, організацій, та підприємств району, представники громадських організацій, учнівська молодь.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва до присутніх воїнів та козаків звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Алла Середіна, голова районної ради Тетяна Мозгова, військовий комісар В’ячеслав Корховий, голова Васильківської районної громадської організації «Козацького Куреня “Військо Запорізьке” Станіслав Трохимович Воротніченко.

Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження. За проявлену особисту мужність під час виконання військового обов’язку учасників АТО було нагороджено відзнаками Президента України. За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та допомогу бійцям в зоні АТО подяками райдержадміністрації та районної ради нагороджено волонтерів району.

Продовжилися урочисті заходи святковою концертною програмою за участю аматорських колективів району.