www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 9 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Проводи юнаків Васильківського району до лав Збройних Сил України
Версія для друку Написати листа
04 жовтня 2019 року відбулися урочисті проводи юнаків Васильківського району до лав Збройних Сил України. Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Зі словами привітань до юнаків звернулись виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Наталія Скульська, голова районної ради Тетяна Мозгова, заступник голови виконавчого комітету Васильківської селищної ради Михайло Корінь, районний військовий комісар В’ячеслав Корховий. У своїх виступах вони зазначили, що бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно та побажали призовникам, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.

На добру службу з благословенням Божим до призовників звернувся настоятель Свято-Георгіївської церкви отець Сергій.

Вихованці та викладачі дитячої музичної школи подарували призовникам та всім присутнім чудові музичні привітання.

Квітуча Васильківщина споконвіку славилась хоробрими та відважними земляками, які є прикладом єдиного, волелюбного українського народу. Тому ми впевнені, що наші юнаки, стануть гідними представниками почесного звання Захисника України.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор