www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 9 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
В районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва
Версія для друку Написати листа
08 листопада в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Працівників культури вітали перший заступник голови райдержадміністрації Алла Середіна та голова районної ради Тетяна Мозгова. Вітаючи зі святом працівників культури та аматорів народного мистецтва, Алла Середіна подякувала за високий професіоналізм, великі творчі здобутки, за розвиток культури у Васильківському районі, за численні перемоги у конкурсах і фестивалях різного рівня, за невтомну працю. Побажала усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень у культурній сфері.

Кращих працівників культури та аматорів народно-прикладного мистецтва Васильківського району нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради, виконавчого комітету Миколаївської сільської ради, відзначено грамотами відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації.
Святковим концертом вітали присутніх аматори районного будинку культури.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор